فرماندار ملکشاهی در گفتگو با ایلام بیدار:
ملکشاهی آماده استقبال از مهمانان نوروزی است
کد مطلب: 35696
تاریخ انتشار : 1397-12-19 07:15
فرماندار ملکشاهی از آمادگی این شهرستان برای استقبال از میهمانان نوروزی خبر داد.

"محمد تاسمه"، فرماندار ملکشاهی در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار گفت: با برنامه ریزی های انجام شده از سوی دستگاه های عضو ستاد استقبال از مهمانان نوروزی، امکانات و تسهیلات لازم برای رفاه حال مسافران ورودی به این شهرستان در ایام نوروز فراهم شده است.

وی اظهار کرد: شبکه بهداشت و درمان، هلال احمر، اورژانس و شهرداری ها برای ارائه خدمات امدادی، درمانی و رفاهی به مسافران و گردشگران شهرستان ملکشاهی در ایام نوروز در حالت آماده باش خواهند بود.

رئیس ستاد تسهیلات سفر ملکشاهی افزود: چندین مدرسه و مرکز خانه معلم ودیگر اماکن در سطح شهر ها و روستا های این شهرستان برای اسکان ثابت مسافران و گردشگران نوروزی این شهرستان مهیا شده است.

تاسمه ادامه داد: کمیته ای برای نظارت بر اماکن عمومی، اقامتی، پذیرایی، بهداشتی و درمانی در شهرستان تعیین شده تا بر نحوه عملکرد و ارائه خدمات مطلوب این دستگاه ها نظارت کند.

فرماندار ملکشاهی تصریح کرد: برای تامین امنیت جاده ای و راهنمایی و هدایت گردشگران، کمیته ویژه امنیت و حمل و نقل با استقرار در مبادی ورودی شهرستان و مراکز گردشگری و تفریحی در خصوص تامین امنیت و راهنمایی مسافران ساماندهی شده است.

وی با اشاره به وجود دو امامزاده در این شهرستان گفت: ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی برای پذیرایی از گردشگران مذهبی با امکان اقامت شبانه و سایر خدمات رفاهی تدابیر ویژه اتخاذ کرده است.

تاسمه اذعان کرد: گردشگران نوروزی با سفر به این شهرستان و بازدید از مناطق بکر طبیعی و تاریخی و منحصر به فرد اوقات خوش و خاطره انگیزی را سپری کنند.

فرماندار ملکشاهی با بیان اینکه تمهیدات لازم جهت اسکان و استقبال از مسافران نوروزی در ملکشاهی فراهم شده است، یادآور شد: در ورودی و خروجی سه شهر ارکواز، دلگشا و مهر چادرهای جهت راهنمایی مسافرین و ارائه خدمات رفاهی برپا می شود.

 

انتهای پیام/س

برگزیده سایت

ایلام بیدار از گلایه های مردم گزارش می دهد؛
وقتی گروه های جهادی گرما و سرما نمی شناسند؛
رئیس مجمع نمایندگان استان در گفتگو با ایلام بیدار عنوان کرد؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب