کد مطلب: 35186
تاریخ انتشار : 1397-10-29 08:56
صفحه اینستاگرام منتسب به سردار سرلشکر سلیمانی به مناسب سالگرد شهید قاسم میرحسینی پستی را با عنوان سیدالشهدای شهدای سیستان منتشر کرد.

به گزارش ايلام بيدار ، شهید حاج قاسم میرحسینی، جانشین و قائم مقام حاج قاسم سلیمانی در لشکر ۴۱ ثارالله از شهدای کم نظیر و کمتر شناخته شده دوران دفاع مقدس است.رهبر معظم انقلاب در تجلیل از این شهید بزرگوار فرموده اند: "شهید حاج قاسم میرحسینی که از سرداران لشکر ‪ثارالله می‌باشد، از آن شخصیت‌های استثنایی و جالب است که من مردم سیستان را اینگونه شناختم

سردار سلیمانی به این شهید دوران دفاع مقدس بسیار علاقه مند بوده به گونه‌ای که پس از سالها هرگاه نزد وی نامی از شهید میرحسینی برده شود به شدت متحول و منقلب می شود و این شهید بزرگوار را سیدالشهدای شهدای سیستان معرفی می کنند.

حاج قاسم سلیمانی در وصف شهید میرحسینی می‌گوید: قاسم میرحسینی ، بزرگ لشکر 41 ثارالله بود که واقعاً من امروز در هر مأموریتی جای خالی او را می‌بینم. شهید میرحسینی در بعد خودش در تمام صحنه جنگ تک بود. در مورد شهید میرحسینی هرچه بگویم احساس می‌کنم اصلاً نمی‌توانم حق او را ادا کنم. خیلی روح بزرگی داشت.

یک مالک اشتر به‌تمام‌معنا بود. من نمی‌دانم مالک هم توی صحنه سخت محاصره جنگ مثل شهید میرحسینی بوده یا نبوده.

شهید میرحسینی فرمانده‌ای بود که همه ابعاد یک فرمانده اسلامی را با تعاریف اصیل آقا امیرالمومنین(ع) دارا بود. با معنویت ترین شخصیت لشکر ثارالله بود. صدای دل‌نشین آوای قرآن شهید میرحسینی را هر کس می‌شنید از خود بی‌خود می‌شد.

صفحه اینستاگرام منتسب به سردار سرلشکر قاسم سلیمانی به مناسب سالگرد شهادت این شهید والا مقام پستی را با عنوان سیدالشهدای شهدای سیستان منتشر کرد.

"‌#سیدالشهدای_شهدای_سیستان
در وصف #شهید_میرحسینی؛ بمناسبت ایام سالگرد شهادت"
 

#سیدالشهدای_شهدای_سیستان | پست اینستاگرامی سردار سلیمانی در وصف شهید قاسم میرحسینی

برگزیده سایت

ایلام بیدار از گلایه های مردم گزارش می دهد؛
وقتی گروه های جهادی گرما و سرما نمی شناسند؛
رئیس مجمع نمایندگان استان در گفتگو با ایلام بیدار عنوان کرد؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب