زوایای مختلف حادثه زمین فوتبال چوار مورد بررسی قرار بگیرد
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام:
زوایای مختلف حادثه زمین فوتبال چوار مورد بررسی قرار بگیرد
کد مطلب: 35110
تاریخ انتشار : 1397-10-22 22:08
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت:برگزاری یادواره های شهدا این پیام را منتقل می کنند که راه و رسم شهدا ادامه دارد.

به گزارش ايلام بيدار ، سرهنگ پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام عصر امروز در دیدار با سران،معتمدان،مصلحان و اعضاء ستاد مردمی یادواره شهداء بخش چوار"ایل ارکوازی" ضمن تجلیل از رشادت های این ایل بزرگ در دوران دفاع مقدس گفت:مرزداری و ولایتمداری مردم فهیم و بصیر بخش چوار بر هیچکس پوشیده نیست.

وی با اشاره به حادثه زمین فوتبال چوار ادامه داد:بعد از آن که دشمن نتوانست در درگیری رو به رو با رزمندگان اسلام کاری را از پیش ببرد لذا حادثه تلخ زمین فوتبال چوار را رقم زد؛ این حادثه که از درماندگی دشمن بود، قلب رزمندگان اسلام را به درد آورد.

شاکرمی افزود: در این حادثه تلخ، خون های بسیاری از عزیزان ما در این منطقه ریخته شد؛ اگر چه در دنیا شبیه چنین وقایعی از جمله سقوط هواپیمایی حامل بازیکنان وجود داشته، اما حادثه زمین فوتبال چوار در یک فضای بسیار مظلومانه و در مقابل چشم خانواده های شهیدان اتفاق افتاد که دریایی از خون را به پا کرد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام عنوان کرد: اگر شهر چوار هیچ شهیدی را در راه انقلاب و نظام نداده بود و فقط صرفاً و صرفا حادثه زمین فوتبال چوار در آن اتفاق می‌افتاد،  ظرفیت تبدیل شدن به شهر "شهید و شهادت" را داشت.

وی در ادامه با تاکید بر برگزاری یادواره های شهدا گفت: شهدا با تقدیم جان خود، امنیت و افتخار در این برهه حساس را برای ما به ارمغان آورده و امنیت و آسایش کنونی مرهون مجاهدت ها و ایثارگری های آنها است.

شاکرمی افزود:مظلومیت شهداء امروزه با برپایی یادواره های شهدا به خوبی قابل درک بوده و این وظیفه ما است که از خون این عزیزان حراست کرده و نگذاریم پایمال شود و برگزاری یادواره های شهدا این پیام را منتقل می کنند که راه و رسم شهدا ادامه دارد.

در این دیدار تعدادی از حاضرین نظرات و پیشنهادات خود را ارائه و آمادگی لازم را جهت هرگونه همراهی و همکاری در زمینه های مختلف اعلام کردند.

 

 

انتهای پیام/ش

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب