کد مطلب: 35068
تاریخ انتشار : 1397-10-18 13:11
امام جمعه ایلام گفت:انقلاب ما از مساجد آغاز شده و لازم است مسجدمحوری سرلوحه برنامه های سپاه باشد.

به گزارش ايلام بيدار ،حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام پیش از ظهر امروز(سه شنبه) در دیدار با فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام و اعضای شورای فرماندهی این سپاه گفت:حضرت امام(ره) برای حفاظت و حراست از انقلاب،سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بنا نهاد تا نگهبانی امین برای نظام باشد.
وی افزود:سپاه در طول سالیان پس از انقلاب در عرصه های گوناگون افتخارات بزرگی را بدست آورده؛هم در دوران جنگ افتخار آفرین بود و هم امروز که در عرصه های گوناگون فرهنگی،محرومیت زدایی،اجتماعی و ...فعالیت های چشمگیری دارد.
حجت الاسلام والمسلمین کریمکی تبار تاکید کرد:امروز سپاه به عنوان نیروی مردمی در حال خدمت به تمام اقشار جامعه خصوصا محرومان می باشد،مسئولان نیز باید با الگو گیری از این نهاد لازم است مردم محوری را در دستور کار خود قرار دهند.
امام جمعه ایلام در ادامه با بیان اینکه انقلاب اسلامی از مساجد و تکایا آغاز شده گفت:نکته ای که لازم است در دستور کار قرار بگیرد و برای آن برنامه ریزی مناسبی صورت بگیرد،مسجد محوری در اجرای برنامه ها می باشد.
وی تصریح کرد:می بیند که در کنار هر مسجدی یک پایگاه بسیج ایجاد شده و این نشان دهنده اهمیت مساجد در برانگیختن روحیه انقلابی مردم دارد؛مسجد محوری در برنامه می تواند عقب ماندگی های فرهنگی در جامعه را برطرف نماید.
در این دیدار،سرهنگ پاسدار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام ضمن قدردانی از حمایت های نماینده ولی فقیه در استان گفت:سپاه در چهل سالگی انقلاب در استان ایلام برنامه های ویژه ای را در دستور کار خود قرار داده است.
وی گفت:رفتن در بین مردم و محرومان و خدمت رسانی ویژه آنان در طول سال با تمام توان در دستور کار قرار گرفته و ان شاالله در روزهای آینده اطلاع رسانی لازم در مورد برنامه ها انجام می گیرد.
 
 
انتهای پیام/ش

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب