کد مطلب: 34945
تاریخ انتشار : 1397-10-08 13:22
امروز صبح منزل مسکونی در سراب آبدانان بر اثر نشت گاز از کپسول طعمه حریق شد.

به گزارش ايلام بيدار ، امروز صبح منزل مسکونی در سراب آبدانان بر اثر نشت گاز از کپسول طعمه حریق و تمامی وسایل منزل ازبین رفتند.

"اسدی"، صاحب منزل مسکونی که مستاجر و راننده آژانس است، گفت:در هنگام آتش سوزی خوشبختانه فرزندان و خانمم در منزل نبودند ولی تمام وسایل زندگیم خاکستر  شدند.
وی گفت:در زمان آتش سوزی همسایه ها به آتش نشانی زنگ زده اند و با حضور آتش نشانی  کپسول گاز بسته و آتش خاموش شد .
اسدی تصریح کرد:در هنگام آتش سوزی مسئولین اداره آب در حین عبور از محل بودند که باشکستن لوله آب کمک زیادی در خاموش کردن آتش نموده اند.
وی در پایان با بیان اینکه به سختی این وسایل زندگی را تهیه کرده ام،گفت:با کار کردن بر روی ماشین دیگران و رانندگی آژانس هزینه زندگی را تامین می کنم که متاسفانه همه چیز خاکستر شد امیدوارم مسئولین ذیربط کمک لازم را برای تهیه حداقل وسایل زندگی را داشته باشند.
 


آبدانان خبر
انتهای پیام/س

دیدگاه‌ها

۹ دی نماد ایستادگی در برابر استکبارجهانی است/ دانشگاه محل نمایش فتنه گران نیست رئیس سازمان بسیج دانشجویی ایلام: ۹ دی سند بصیرت و پایبندی مردم به دین، اصل نظام و تجدید بیعت مردم با آرمانهای انقلاب و حضرت امام (ره) است. حماسه ۹ دی نماد ایستادگی ملت در برابر استکبار جهانی و ایادی داخلی بود که ملت قهرمان ما با حضور عاشورایی خود نقطه عطف و برگ زرین دیگری را رقم زدند. رسالت دانشجو علاوه بر مقوله جهاد علمی و جنبش نرم افزاری بحث بصیرت بخشی به آحاد جامعه است. دانشگاه نباید به محلی برای سوء استفاده احزاب سیاسی از جنبش دانشجویی تبدیل شود. دانشگاه عرصه نمایش فتنه گران نیست، چون همین افراد تا به امروز بصورت مستقیم و غیر مستقیم کشور را با خسارت محض مواجه ساخته اند. بسیج دانشجویی در راه اجرای منویات مقام معظم رهبری در دانشگاه ها از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد. دانشجویان و اساتید با حضور انقلابی و دشمن شکن خود در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی سیلی محکمی بر دهان استکبار میزنند.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب