کد مطلب: 34918
تاریخ انتشار : 1397-10-05 12:35
استاندار ایلام گفت: به تازگی مبلغ 15 میلیارد ریال برای احداث باغ موزه استان ایلام اختصاص یافته که این میزان برای سال آینده افزایش خواهد یافت.

به گزارش ايلام بيدار ، "قاسم سلیمانی"، استاندار ایلام پیش از ظهر امروز؛ پنجم دی ماه در جریان بازدید از مرکز فرهنگی وباغ موزه دفاع مقدس استان ایلام گفت: مردم و مسئولان باید در پاسداشت و یاد و خاطره شهدای گرانقدر اهتمام ویژه داشته باشند.

وی اظهار کرد: در واقع هزینه در راه و مسیر شهدا نوعی سرمایه گذاری و مهمتر از آن انتقال مفاهیم شهادت برای نسل آینده است.

سلیمانی افزود: مرکز فرهنگی و باغ موزه دفاع مقدس یکی از گنجینه های دفاع مقدس استان ایلام که باید تلاش شود این مرکز مهم فرهنگی به سرانجام کامل برسد.

استاندار ایلام ادامه داد: به تازگی مبلغ 15 میلیارد ریال برای احداث باغ موزه استان ایلام اختصاص یافته که این میزان برای سال آینده افزایش خواهد یافت.

نماینده عالی دولت در استان ایلام بیان کرد: با تلاش های انجام گرفته فاز اول این مرکز فرهنگی دهه فجر امسال افتتاح می شود.

اتمام مرکز فرهنگی دفاع مقدس تا قبل از برگزاری اجلاسیه کنگره

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ایلام نیز در این مراسم با تقدیر از پیگیری های مجاهدانه استاندار ایلام در تخصیص و واگذاری بودجه به تکمیل مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان ایلام گفت: این پروژه با حمایت های انجام گرفته از پیشرفت بسیار مناسبی برخوردار شده است.

وی اظهار کرد: این حمایت و نگاه از سوی مسئولان ارشد استان به مباحث دفاع مقدس ستودنی است.

شرف بیانی افزود: تلاش می کنیم تا قبل از برگزاری کنگره سه هزار شهید استان ایلام این مرکز فرهنگی و باغ موزه دفاع مقدس به سرانجام برسد.

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب