کد مطلب: 34497
تاریخ انتشار : 1397-08-27 08:56
استاندار ایلام بر اعتقاد راسخ در به کارگیری نیروهای توانمند بومی در دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

به گزارش ايلام بيدار ، "قاسم سلیمانی"، استاندار ایلام در جلسه اعضای شورای مشورتی توسعه استان، اظهار کرد: گردش مدیران در دولت ها امری مرسوم و پذیرفتنی شده است.

وی، افزود: مدیران باید به این امر واقف باشند که دوران مسئولیت بسیار کوتاه بوده و باید از این فرصت برای خدمت رسانی و رفع مشکلات حوزه کاری خود استفاده کنند.

استاندار ایلام تاکید کرد: هر مدیر باید در دوران مسئولیت خود به گونه ای برنامه ریزی کند که پس از پایان دوره خدمت نیروهای جایگزین توانمند و خلاقی را تربیت و معرفی کند تا با خلا مدیریتی در آن مجموعه روبرو نباشبم.

سلیمانی دشتکی، گفت: حتی المکان باید تلاش شود مدیران از همان مجموعه انتخاب و از بکارگیری نیروهای غیربومی و پروازی جلوگیری شود تا هزینه های بیشتری را متحمل دولت نکنیم.

وی، افزود: هر مجموعه باید از آراء و نقطه نظرات اصحاب فکر و کارشناسان خود را مبری نداند و تلاش داشته باشد همواره تیم مشورتی قوی را کنار خود قرار دهد.

استاندار ایلام، بیان کرد: هدف از تشکیل کمیته مشورتی دریافت امکانات و اعتبارات از سطح ملی و رفع مشکلات بین سازمان ها و دستگاه های اجرایی است.

سلیمانی دشتکی، در ادامه به استعدادهای استان در حوزه های مختلف اشاره کرد و گفت: متاسفانه این توانمندی ها در مقایسه با ظرفیت های موجود تاکنون بکارگیری نشده و زمینه بافعل کردن آنها فراهم نشده است.

وی، خاطرنشان کرد: بخش گردشگری، کشاورزی و نفت و گاز بیاد بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد تا بتوان از مزیت های نسبی برای توسعه همه جانبه استان و حرکت در مدار پیشرفت و توسعه استفاده کرد.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب