بیانیه تقدیر شورای هماهنگی استان از حضور حماسی مردم در 13 آبان؛
استکبارستیزی مردم ایلام در آستانه چله انقلاب ستودنی است
کد مطلب: 34400
تاریخ انتشار : 1397-08-14 07:37
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام با صدور بیانیه از حماسه سازی امت همیشه بیدار استان در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان ۹۷ تقدیر کرد.

به گزارش ايلام بيدار ، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام با صدور بیانیه از حماسه سازی امت همیشه بیدار استان در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان ۹۷ تقدیر کرد.

در این بیانیه آمده است: سپاس خداوند قادر و متعادل را به‌پاس توفیق الهی چهل سال مقاومت ، ایستادگی و صلابت سرافرازانه در برابر چهل سال دسیسه و توطئه نظام سلطه با محوریت طاغوت اعظم ، آمریکای جهان خوار و سلطه‌جو که امروز و در چهلمین سالگرد پیروزی نهضت شکوهمند اسلامی در برابر عزم و اراده پولادین ملت ایران به‌زانو درآمده است.

حضور پرشور و با بصیرت مردم مرزدار استان ایلام همگام و هم‌صدا با ملت بزرگ ایران در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی  نشان از روحیه انقلابی و اعتقاد راسخ در وفاداری و حفظ ارزش‌های والای اسلامی در سرزمین مقدس ایران داشته که هیچ‌گاه تعطیل‌پذیر نخواهد بود.

این بیانیه می افزاید: غریوهای کوبنده و فریادهای رسای «هیهات من الذله»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» در راهپیمایی این روز تاریخ ساز و فراموش ناشدنی، نماد خشم مقدس و انقلابی ملت در مبارزه با استکبار جهانی بوده و «نه» بزرگی به امریکای جهان خوار، این دشمن شماره یک بشریت بود.

این حضور آگاهانه و سرشار از پیام‌های ضد استکباری ملت ایران، نمایش عظیمی از اتحاد و انسجام اقشار مختلف مردم در برابر زیاده‌خواهی‌های استکبار و ایادی مزدور بوده و تنها بخشی از اقتدار و عظمت ملی ایرانیان و موقعیت‌شناسی و لحظه شناسی، بصیرت و آگاهی بالای ملت در بحث، استکبار شناسی، دشمن‌شناسی و شناسایی روش‌های نفوذ و دشمنی استکبار بود.

در پایان این بیانیه آمده است: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام ضمن قدردانی و تشکر صمیمانه از حضور دشمن‌شکن، مقتدرانه، گسترده و هوشمندانۀ مردم همیشه درصحنه استان در راهپیمایی شکوهمند یوم‌الله 13 آبان و سپاسگزاری از تمامی مسئولان، عوامل اجرایی و متصدیان امر برگزاری مراسم تظاهرات یوم‌الله 13 آبان اعلام می‌دارد؛ خلق این حماسۀ عاشورایی بی‌تردید پایه‌های کاخ استکبار جهان را به لرزه درمی‌آورد.

همچنین این شورا برخودلازم می‌داند از اصحاب محترم رسانه، جراید، مطبـوعات و خبرگزاری‌ها به‌ویژه صداوسیمای مرکز ایلام که در آگاه‌سازی و روشنگری افکار عمومی و ترغیب مردم به حضور در مراسم تظاهرات و انعکاس مناسب اخبار و به نمایش درآوردن گوشه‌هایی هرچند کوچک از حماسه سازی‌های مردم این استان غیور و دلاورپرور نقش اساسی ایفا کردند صمیمانه تشکر به عمل آورد.

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب