کد مطلب: 34352
تاریخ انتشار : 1397-08-07 09:34
جانشین مرزبانی کشور گفت: موج بازگشت زائران به کشور آغاز شده و این حجم ورودی به کشور هر لحظه در حال افزایش است.

سردار "محمد کاظم تقوی"، جانشین مرزبانی کشور در گفتگو با خبرنگار اعزامی ايلام بيدار مستقر در مرز بین المللی مهران گفت: تمامی مرزهای کشور در طول شبانه روز بخصوص در این ایام منتهی به کنگره عظیم اربعین توسط مرزبانان تحت کنترل می باشد.

وی اظهار کرد: زائرین شرکت کننده در این برنامه بدون کوچکترین دلهره و مشکلی از مرزهای کشور در حال تردد هستند.

جانشین مرزبانی کشورتأکید کرد: جا دارد از مردم نیز تشکر ویژه را داشته باشیم که با رعایت قوانین و تهیه گذرنامه و ویزا از مرزها عبور و مشکل خاصی هم در این زمینه وجود نداشته به طوریکه تاکنون یک زائر بدون ویزا از مرز مهران خارج نشده است.

تقوی افزود: موج بازگشت زائران به کشور آغاز شده و این حجم ورودی به کشور هر لحظه در حال افزایش است.

مرز بین المللی مهران با توجه به نزدیکی به عتبات عالیات شولغ ترین مرز زمینی کشور با عراق بوده که در طو.ل سالیان گذشته میزبان زوار اباعبدالله الحسین (ع) می باشد.

 
انتهای پیام/س

دیدگاه‌ها

کنار گذر غربی شهرمهران به بهره برداری رسید نظام ملکشاهی فرماندار شهرستان مهران گفت : کنارگذرغربی شهر مهران به طول 12 کیلومتر هم اکنون مورد استفاده نیروهای خدمات رسان ،امداد رسان، هلال احمر ،نیروهای مسلح و تعدادی از اتوبوس های داخل شهری می باشد. وی افزود : با توجه به روان بودن مسیر حرکت زائران به پایانه مرزی در مواقع نیاز واضطرر و با نظر پلیس راهور میتوان مورد استفاده زائران اربعین حسینی قرار گیرد. ملکشاهی اظهار داشت : مبلغ اعتبار این پروژه بزرگ 15 میلیارد تومان می باشد.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب