پیام فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان در پی انتخاب حجت الاسلام کریمی تبار به عنوان امام جمعه جدید ایلام؛
انتخاب جنابعالی یقینا نوید بخش برکات فراوان خواهد بود
کد مطلب: 34203
تاریخ انتشار : 1397-07-19 13:28
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام انتصاب حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار به عنوان نماینده ولی فقیه استان را به وی تبریک گفت.

به گزارش ایلام بیدار ، در پی انتصاب نماینده ولی فقیه در استان ایلام و امام جمعه ایلام، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام پیامی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای حاج دکتر، الله نور کریمی تبار (دامت توفیقاته) نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام؛

انتصاب شایسته جنابعالی که از چهره های درخشان علمی حوزه و دانشگاه و با سوابق انقلابی و مدیریتی در سطوح مختلف می باشید، به سمت خطیر نمایندگی ولی فقیه استان ایلام و امام جمعه شهر ایلام از سوی مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی ، امام خامنه ای (مد ظله العالی) را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم . ضمن تقدیر و تشکر از حسن اعتماد رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به جنابعالی که از فرزندان برومند و درد آشنای استان شهید پرور ایلام می باشید ، یقینا نوید بخش برکات فراوان خواهد بود. بی شک این حضور ارزشمند در سایه عنایات خاصه آقا امام زمان (عج) و نایب برحق ایشان ، مقام معظم رهبری مسیر رشد ، توسعه و شکوفایی و رفع محرومیت استان را هموار تر خواهد ساخت. همچنین برخود لازم می دانم که از خدمات و مجاهدت های ارزشمند حجت الاسلام و المسلمین ، لطفی ، تقدیر و تشکر نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت روز افزون را دارم.

 

 

انتهای پیام/ش

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب