کد مطلب: 34141
تاریخ انتشار : 1397-07-15 10:01
فرمانده مرزبانی استان ایلام گفت: هیچ کس بدون روادید و مدارک قانونی از مرز ما عبور نخواهد کرد، هم ما و هم طرف عراقی تجهیزات و امکانات بیشتری بکار گرفته ایم تا این امر محقق شود.

به گزارش ايلام بيدار ، سرهنگ "یحیی اللهی"، فرمانده مرزبانی استان ایلام در نشست خبری با رسانه های استان گفت: مأموریت امسال مرزبانی استان ایلام علاوه بر تسهیل و روان سازی تردد زوار کربلای معلی، تامین امنیت مرزها در داخل و خارج از کشور است.

وی گفت: مرزبانی برای ایام اربعین آمادگی کامل دارد و هم ما و هم طرف عراقی با جدیت به دنبال این هستیم در اربعین سال جاری تسهیلات بهتری به زائران اربعین ارائه شود.

اللهی اظهار داشت: 

فرمانده مرزبانی استان ایلام افزود: برای تسلط و کنترل بیشتر مرزهایمان در ایام اربعین چهیچ کس بدون روادید و مدارک قانونی از مرز ما عبور نخواهد کرد، هم ما و هم طرف عراقی تجهیزات و امکانات بیشتری بکار گرفته ایم تا این امر محقق شود.ند فروند پهباد پیشرفته مجهز پیش بینی شده که با مدیریت ما طول نوار مرزی را مورد پایش دقیق خود قرار خواهند داد.

اللهی با اشاره به اینکه میزان قاچاق کالا و تردد غیرمجاز در مرزهای استان در حد صفر است، افزود: هم اکنون پاسگاه های مرزی استان از امکانات برق و آب برخوردار هستند.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب