به نیت احسان و نیکوکاری انجام گرفت؛
کمک یک میلیارد ریالی خیرین تهرانی به ایتام دره شهر
کد مطلب: 33978
تاریخ انتشار : 1397-06-30 14:14
رئیس کمیته امداد دره شهر گفت: یک میلیارد ریال کمک‌های حامیان تهرانی برای ایتام و نیازمندان این شهرستان جذب شده است.

به گزارش ايلام بيدار ، سید کاظم طاهری، رئیس کمیته امداد شهرستان دره شهر بیان کرد: در دیداری که به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری با تعدادی از حامیان مقیم تهران داشتیم بیش از 100 میلیون تومان کمک‌های این حامیان برای ایتام و نیازمندان این شهرستان جذب شد.

وی افزود: از این کمک‌ها، 30 میلیون تومان کمک به تأمین و ساخت مسکن ایتام این شهرستان بود که قرار است این مبلغ صرف احداث مسکن برای دو خانواده دارای فرزند یتیم این شهرستان شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان دره شهر بیان کرد: از این کمک‌ها پنج میلیون تومان نیز جهت هزینه سفر اردوی زیارتی ایتام به مقصد مشهد مقدس بوده و 73 میلیون تومان نیز کمک‌های مربوط به جشن عاطفه‌ها است.

طاهری افزود: علاوه بر این کمک‌ها، در این دیدار یکی از حامیان تهرانی قول مساعد داده‌اند که مبلغ 10 میلیون تومان جهت خرید نوشت‌افزار دانش آموزان نیازمند این شهرستان اختصاص دهند که در آینده نزدیک این مبلغ به‌حساب امداد این شهرستان واریز می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تعامل بسیار خوبی بین این نهاد و حامیان ایتام و محسنین این شهرستان وجود دارد گفت: حامیان نیکوکار شهرستان دره شهر سالیانه علاوه بر پرداخت مستمری ماهیانه، درزمینهٔ تأمین مسکن ایتام، خرید جهیزیه، خرید لوازم‌خانگی، اعزام به اردوهای زیارتی، تأمین هزینه‌های درمانی و سایر نیازهای خانواده‌های ایتام مشارکت می‌کنند.

 

انتهای پیام/س

پربحث ترین مطالب

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب