کد مطلب: 33909
تاریخ انتشار : 1397-06-24 08:45
فرماندار ملکشاهی گفت: با هماهنگی های انجام گرفته تدابیر لازم برای ایام اربعین در سطح شهرستان ملکشاهی با حضور استاندار ایلام انجام گرفته است.

"محمد تاسمه"، فرماندار ملکشاهی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایلام بیدار در خصوص آخرین وضعیت این شهرستان و آمادگی های لازم برای حماسه بزرگ اربعین حسینی گفت: شهرستان ملکشاهی یکی از محورهای مهم در ایام اربعین یاد می‌شود به‌طوری‌که مسیر ایلام به ملکشاهی به عنوان مسیر دوم و جایگزین انتخاب شده است.

وی اظهار کرد: با هماهنگی های انجام گرفته تدابیر لازم برای ایام اربعین در سطح شهرستان ملکشاهی با حضور استاندار ایلام انجام گرفته است.

فرماندار ملکشاهی افزود: در این راستا مبلغ ۱۵ میلیارد ریال برای رفع نقاط حادثه خیز این مسیر و علاوه بر این مبلغ ۱۱ میلیارد ریال برای روکش آسفالت و جمعا ۲۶ میلیارد ریال تحویل راهداری شده تا نقاط حادثه خیز این شهرستان و به خصوص مسیر اربعین یکی پس از دیگری برداشته شوند.

تاسمه ادامه داد: امیدواریم با این تلاش ها حذف 10 نقطه حادثه خیز شهرستان ملکشاهی تا ایام اربعین نهایی و عملیاتی شود.

وی بیان کرد: در ماه‌های گذشته نیز ستاد اربعین شهرستان فعال شده و جلسات مختلفی نیز با حضور امام جمعه محترم شهرستان و دیگر کمیته های مختلف در دستور کار قرار گرفته است.

فرماندار ملکشاهی ابراز امیدواری کرد شهرستان ملکشاهی با رفع نقاط ضعف در سال های گذشته بسیاری از مشکلات سال های گذشته در حوزه راه دسترسی مرتفع شود.

 

انتهای پیام/س

دیدگاه‌ها

واقعا دروغ گویی مسئولان حد و مرزی ندارد آخه بنده خدا یکسال وقت داشتین و نکردین حالا این چند روزبه فکر افتادین، بسه دیگر مردم باور نمی کنن.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب