نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام:
بدبین کردن مردم از انقلاب یکی از توطئه‌های جدید و شوم دشمن است
کد مطلب: 33899
تاریخ انتشار : 1397-06-23 14:39
امام جمعه ایلام گفت: بدبین کردن مردم از انقلاب یکی از توطئه‌های جدید و شوم دشمن است .

به گزارش ايلام بيدار ، حجت الاسلام و المسلمین "محمدنقی لطفی"، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه ایلام اظهار داشت: بدبین کردن مردم از انقلاب یکی از توطئه‌های جدید و شوم دشمن است .

نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: ویروس بدبینی یکی از ترفندهای مهم و مولفه‌های جنگ روانی دشمن برای جدا کردن مردم از نظام و انقلاب اسلامی است که در اوضاع آشفته اقتصادی و سوء مدیریت مسؤولان کلید خورده است.

وی ادامه داد: رهبر حکیم انقلاب فرمودند ویروس بدبینی را نباید گسترش داد و من به همه دولت‌ها انتقاد داشته ام و انتقاد هم کرده ام و هیچگاه اهل مسامحه در برخورد با اشکالات دستگاه ها نیستم.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: معظم له فرمودند البته نوع انتقاد کردن باید طوری نباشد که اثر آن مردم را دچار بدبینی کند و طوری هم نباشد که تبلیغات مثبت هم برای مردم قابل باور نباشد.

لطفی تصریح کرد: امروز دشمن تمام تلاش خود را برای بدبین کردن مردم از ارکان نظام اسلامی به کار برده و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزد.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: اکنون هم بزرگترین منکر بدبین کردن مردم به نظام و انقلاب اسلامی است و دشمن هم اساسی ترین اقدام خود را حول بدبین ساختن مردم متمرکز کرده است.

* جنگ رسانه‌ای دشمن برای احساس به بن‌بست رسیدن مردم است

خطیب جمعه ایلام گفت: جنگ رسانه‌ای دشمن برای احساس به بن‌بست رسیدن مردم است. رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر با خبرگان رهبری در خصوص جنگ روانی و رسانه‌ای دشمن علیه نظام اسلامی و ملت ایران بیانات ارزشمندی را فرمودند.

وی ادامه داد: معظم له فرمودند امروز دشمن جنگ اقتصادی همه جانبه‌ای را علیه ایران اسلامی شروع کرده است.

* راهبردی‌ترین قیام امام حسین(ع) احیای امر به معروف بود

خطیب جمعه ایلام گفت: راهبردی‌ترین و شاه‌بیت قیام امام حسین(ع) احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر بود.

وی ادامه داد: فریضه امر به معروف و نهی از منکر تنها در تذکرات افراد عادی نسبت به بعضی از گناهان جزیی خلاصه نمی‌شود،

انتهای پیام/س

برگزیده سایت

جاده های استان در انتظار ترافیک های چند کیلومتری؛
هشدار فرمانده هوافضای سپاه در گفتگوی اختصاصی با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب