فرمانده سپاه ناحیه ایوان خبر داد؛
بهسازی و مرمت 11 مدرسه ایوان در قالب هجرت
کد مطلب: 33872
تاریخ انتشار : 1397-06-21 08:22
فرمانده سپاه ناحیه ایوان از بهسازی و مرمت 11مدرسه در شهرستان ایوان در قالب طرح هجرت خبر داد.

به گزارش ايلام بيدار ، سرهنگ "عارف یاسمی"، فرمانده سپاه ناحیه ایوان، در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد:ایران اسلامی در شرایط کنونی نیازمند حضور و تلاش جوانان مؤمن و متعهد برای شکوفایی اقتصادی، علمی و فرهنگی است.

یاسمی گفت:تفکر بسیجی و ولایت پذیری ایجاب می کند که برای حل محرومیت و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش شود.
وی افزود: طرح هجرت بسیج دانش ,آموزی بر مبنای رهنمود تعالی بخش مقام معظم رهبری و به منظور غنی سازی اوقات فراغت و مهارت افزایی دانش آموزان شکل گرفته و تاکنون نتایجی پرباری به همراه داشته است.
یاسمی هدف از اجرای طرح هجرت را غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، کارآفرینی، تقویت حس مسئولیت پذیری و مشارکت پذیری دانست و بیان داشت: این طرح در قالب کار بهسازی، رنگ آمیزی، زیباسازی و ... مدارس از سوی بسیجیان دانش آموز اجرا شدکه تاکنون این طرح در۱۱مدرسه شهرستان با اعتبار ۱۳۰میلیون ریال اجراشده است
به گفته وی، این طرح در واقع پاسخ به توانمندی جوانان است که با اعتماد به آنها و تعمیق روحیه خودباوری زمینه مشارکت آنان برای عمران و آبادانی را فراهم می کند.
وی ادامه داد: طرح هجرت در شهرستان ایوان  با حضور بیش از ۱۲۰دانش آموز در قالب اردو های چند  روزه اجراشد.
یاسمی در پایان بیان داشت: با اجرای این طرح در سطح شهرستان خدمات خوبی در زمینه زیباسازی مدارس انجام می شود و دانش آموزان یاوران خوبی برای عمران محیط تحصیلی خواهند بود.
 جویزر
انتهای پیام/س

برگزیده سایت

جاده های استان در انتظار ترافیک های چند کیلومتری؛
هشدار فرمانده هوافضای سپاه در گفتگوی اختصاصی با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب