فرمانده انتظامی استان ایلام خبر داد؛
دستگیری قاتل فراری در آبدانان پس از هفت سال
کد مطلب: 33394
تاریخ انتشار : 1397-05-23 12:31
فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری قاتل فراری در شهرستان آبدانان خبر داد.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از پایگاه خبری پلیس ،نورعلی یاری"، فرمانده انتظامی استان ایلام گفت : به دنبال وقوع یک فقره قتل در سال ۹۰ در شهرستان بروجرد و متواری شدن قاتل، مأموران انتظامی شهرستان آبدانان با استفاده از اشرافیت اطلاعاتی و شگردهایی خاص پلیسی، از مخفی شدن قاتل مطلع شدند که بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان آبدانان قاتل فراری را در بخش مور موری روستای «تپه حمام» شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی، طی عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان ایلام افزود: این قاتل فراری در سال ۱۳۹۰ به علت اختلاف قومی و قبیله ای در شهرستان بروجرد به وسیله سلاح گرم مرتکب به قتل شده بود .

سردار یاری تصریح کرد: با اطلاع کارکنان انتظامی ازمحل مخفیگاه قاتل ،بلافاصله وی را در مخفیگاهش در روستایی تپه حمام دستگیر و در همان تحقیقات اولیه به قتل اعتراف و انگیزه قتل را اختلافات قومی و قبیله ای عنوان کرد.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل محاکم قضایی شد، خاطر نشان کرد: پلیس با تمام توان ، و با اشراف اطلاعاتی اجازه نخواهند داد مجرمان با ارتکاب جرم، آرامش و آسایش مردم را مختل کنند.

 
انتهای پیام/الف

 

برگزیده سایت

جاده های استان در انتظار ترافیک های چند کیلومتری؛
هشدار فرمانده هوافضای سپاه در گفتگوی اختصاصی با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب