کد مطلب: 33115
تاریخ انتشار : 1397-05-08 07:21
با وجود معرفی شهرستان دهلران به عنوان گرم ترین شهر کشور، تمام ادارت خوزستان به دلیل گرما تعطیل شدند ولی تصمیمی از سوی میریت بحران استان ایلام برای دهلران گرفته نشد.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از نسیم دهلران، با وجود معرفی شهرستان دهلران به عنوان گرم ترین شهر کشور، تمام ادارت خوزستان به دلیل گرما تعطیل شدند ولی تصمیمی از سوی میریت بحران استان ایلام برای دهلران گرفته نشده است.

در وصف گرمای دهلران نوشتن همان زیره به کرمان بردن است، دهلرانی که شاید حتی برخی هم استانی ها هم این سرزمین برایشان نا آشنا بود حالا به برکت گرما در رسانه ملی و جهانی بارها و بارها سرخط خبرها بوده است.
دهلران گرم ترین شهر ایران
بر اساس این گزارش، "شیخ الملوکی" مدیرکل اداره هواشناسی استان دیروز(6 مرداد) در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: دهلران با 52 در‌جه دما گرمترین شهر ایران است.
 
دهلران گرم شد خوزستان تعطیل شد
 
وی افزود: ادامه گرما تا آخر هفته در ایلام وجود دارد و تغییرات جوی محسوسی شاهد نخواهیم بود.
مدیرکل اداره هواشناسی ایلام تصریح نمود: با توجه به تشکیل کانون ریزگردها در عراق و وزش باد، ورود تودههای گرد و غبار به شهرستانهای جنوبی ایلام متصور است.
دهلران گرم شد خوزستان تعطیل شد
این درحالی است که مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی صبح امروز در گفت و گو با رسانه ها بیان نمود: شوش، دهلران و شوشتر گرم ترین شهرهای کشور شدند.
 
دهلران گرم شد خوزستان تعطیل شد
 
با تصمیم مدیریت بحران استان خوزستان تمام ادارات این استان به دلیل گرما تعطیل شدند، اما در استان ایلام حتی در این خصوص دورهمی هم انجام نداده اند.
 
 
دهلران گرم شد خوزستان تعطیل شد
 
مدیریت بحران استان ایلام چند سالی است که با تفکرات لاکپشتی یا اطلاعات جوی را دیر دریافت می کنند و یا هفته ها طول می کشد تا متوجه شوند دمای بالای 50 درجه چه معنایی دارد.
 
 
انتهای پیام/س

دیدگاه‌ها

گرم ترین نقطه ایران وجهان منطقه هورالعزیم با70 درجه اعلام شده
ای مسئولین توروبه خدا دهلران رواز ایلامجدا کنید بدید به خپوزستان. بابا نه زبانشانبا ایلامی ها و شهرهای ایلام که کردیست یکیه. نه فاصلش با ایلام یکیه. نه اب وهوا و نه رسم رسوم ولاهه خود دهلرانی هاهم خوشحال میشن
اگه نمیدونی بدون در دهلران سه زبان کردی، لری و عربی تکلم میشه. پس زبانش با همه شهرهای استان یکی است اما قطعا تفاوت لهجه همه جا وجود داره. دهلران 30 درصد مساحت استان 90 درصد نفت و گاز و 60 درصد کشاورزی استان و نخبه های شناخته شده کشوری رو داره اگه جدا بشه اونوقت چی از استان ایلام باقی میمونه؟ حتما دلت به اون چندتا شلوار گشاد قلیانی خوشه؟

برگزیده سایت

جاده های استان در انتظار ترافیک های چند کیلومتری؛
هشدار فرمانده هوافضای سپاه در گفتگوی اختصاصی با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب