کد مطلب: 32759
تاریخ انتشار : 1397-04-10 09:21
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی جایگاهداران سوخت کشور گفت: نرخ سوخت از سال 92 تا به امروز هیچ گونه افزایشی نداشته است یعنی نرخ بنزین 5 سال دست نخورد و امروز سخت است که دولت یکباره بیاید و نرخ سوخت در کشور را افزایش دهد .

به گزارش ايلام بيدار ،ناصر رئیسی فرد، رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی جایگاهداران سوخت کشور در خصوص احتمال افزایش نرخ سوخت در کشور اظهارداشت: دولت همواره در جلسات مختلفی که با مجلسی ها داشته سعی بر افزایش نرخ سوخت در کشور داشته است ولی این موضوع تا به امروز با مخالفت مجلس روبرو بوده است.

وی ادامه داد: هیچ مصوبه و جلسه ای از سوی دولت در خصوص افزایش نرخ سوخت در کشور نداشته ایم ولی نمی توانیم بگوییم که دولت به دنبال این نیست که نرخ سوخت را افزایش دهد چرا که دولت از سال گذشته برای جبران کسری بودجه خود به دنبال افزایش نرخ سوخت در کشور بوده است.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی جایگاهداران سوخت کشور گفت: نرخ سوخت از سال 92 تا به امروز هیچ گونه افزایشی نداشته است یعنی نرخ بنزین 5 سال دست نخورد و امروز سخت است که دولت یکباره بیاید و نرخ سوخت در کشور را افزایش دهد .

رئیسی فرد افزود: دولت تنها موردی که در حوزه بنزین امروز دنبال می کند بحث بکارگیری مجدد کارت های سوخت در کشور است و از 14 ماه جاری این امر در جایگاه ها اتفاق می افتد و عرضه سوخت با ارائه کارتهای سوخت امکان پذیر خواهد بود.

 

انتهای پیام/الف

 

برگزیده سایت

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب