کد مطلب: 32489
تاریخ انتشار : 1397-03-21 11:21
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: هر کشوری که خواستار امنیت باشد باید برای تقویت قدرت دفاعی خودش برنامه ریزی و سرمایه گذاری کند که یکی از مولفه ها آن موشک است.

به گزارش ايلام بيدار ،سردار حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در خصوص قدرت دفاعی و موشکی ایران اظهار داشت: ما باید قدرت دفاعی و موشکی را بیش از پیش تقویت کنیم چرا که امنیت در قدرت است.

فرمانده سابق نیروی دریایی ارتش ادامه داد: هر کشوری که خواستار امنیت باشد باید برای تقویت قدرت دفاعی خودش برنامه ریزی و سرمایه گذاری کند که یکی از مولفه ها آن موشک است.

سردار سیاری با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس بارها ما را با موشک مورد حمله قرار می دادند و ما به دلیل نداشتن موشک نمی توانستیم جواب آنها را بدهیم تصریح کرد: در حال حاضر با توجه به پیشرفت های خوبی که در این زمینه داشته ایم صاحب قدرت هستیم و در این حوزه فعالیت می کنیم.

 معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: تقویت قدرت دفاعی و موشکی بازدارنده است و برای ما امنیت می آورد.

سردار سیاری افزود: اگر ایران قدرت دفاعی خودش را تقویت نمی کرد همین رژیم صهیونیستی تاکنون بارها ما را مورد حمله های موشکی قرار می داد.

فرمانده سابق نیروی دریایی ارتش در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از کالاهای ایرانی گفت: مسئولان وظیفه دارند در استفاده از کالاهای داخلی الگوی مردم باشند و حمایت از کالاهای ایرانی را در سازمان های تحت مسئولیتشان تسری دهند.

سردار سیاری در پاسخ به اینکه خود شما چگونه از کالاهای داخلی حمایت می کنید گفت: بنده هم استفاده از کالاهای ایرانی را در اولویت قرار داده ام، به طور مثال از خودروی ایرانی استفاده می کنم.

 

انتهای پیام/الف

 

دیدگاه شما

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

برگزیده سایت

در واپسین روزهای منتهی به سال98؛
ایلام بیدار از شور و نشاط بازار گزارش می دهد؛
رئیس سازمان حج و زیارت کشور در گفتگو با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب