کد مطلب: 32335
تاریخ انتشار : 1397-03-07 08:30
رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام گفت: بسیاری از استان های کشور از جمله ایلام در حال حاضر از اتصال به شبکه ریلی محروم هستند.

به گزارش ايلام بيدار ، "شادمهر کاظم زاده"، رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام از اختصاص اعتبار وزارت نفت به پروژه‌های ورزشی مناطق محروم خبر داد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: به تازگی 35 میلیارد ریال اعتبار به یکی از پروژه‌های ورزشی استان ایلام اختصاص یافت.

وی ادامه داد: بر این اساس کلنگ سالن چند منظوره دو هزار نفره مسابقات ورزشی شهرستان دره‌شهر از محل اعتبارات وزارت نفت و استانی در مجموعه ورزشی تختی به زمین زده شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه فضاهای ورزشی یکی از نیازها و مطالبات جوانان استان ایلام بوده که به عنوان یک اولویت پیگیری می‌شود.

کاظم‌زاده تصریح کرد: شهرستان دره‌شهر یکی از مناطق در حال توسعه استان ایلام بوده که باید در راستای توسعه فضاهای ورزشی مورد نیز پیشرفت داشته باشد.

رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام در ادامه گفت: بسیاری از استان های کشور از جمله ایلام در حال حاضر از اتصال به شبکه ریلی محروم هستند، دولت باید با اتخاذ سیاست های منسجم شبکه ریلی در کشور را تکمیل کند.

وی اضافه کرد: میزان توسعه شبکه ریلی مناطق مختلف در مقایسه با وسعت سرزمینی کشور اندک است.
کاظم زاده تصریح کرد: هم اکنون 11 هزار کیلومتر خطوط ریلی در کشور کم داریم و با توجه به ظرفیت های موجود می توان 2 برابر این رقم را ایجاد کرد.

 

انتهای پیام/س

برگزیده سایت

در واپسین روزهای منتهی به سال98؛
ایلام بیدار از شور و نشاط بازار گزارش می دهد؛
رئیس سازمان حج و زیارت کشور در گفتگو با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب