مدیرکل راه و شهرسازی ایلام خبر داد؛
تکمیل پروژه چهار خطه کردن ایلام - مهران طی سال جاری
کد مطلب: 32288
تاریخ انتشار : 1397-03-02 11:47
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: عملیات اجرایی چهارخطه کردن جاده ایلام - مهران تا پایان سال به طور کامل تکمیل و زیر بار ترافیک می رود.

به گزارش ايلام بيدار ،سید کمال الدین میرجعفریان"، مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت : توسعه راه های ارتباطی استان از جمله تکمیل چهارخطه کردن محور ایلام به مهران در قطعات مختلف در حال انجام است.

وی اظهار کرد : از مجموع 120 کیلومتر مسیر جاده ایلام - مهران تاکنون 85 کیلومتر از این محور تکمیل و چهارخطه شده و زیر بار ترافیک رفته است.
مدیرکل راه و شهرسازی ایلام افزود : عملیات چهارخطه کردن 35 کیلومتر از این مسیر باقی مانده است که اقدامات اجرایی آن هم اکنون در سه قطعه مختلف توسط پیمانکاران مربوطه در حال انجام است.
میرجعفریان یادآور شد: قطعه اول از مهدی آباد تا ماربره با 30 درصد پیشرفت ، قطعه دوم از محور ماربره تا جندالله 45 درصد پیشرفت و قطعه سوم که شامل هشت کیلومتر بهسازی در این مسیر بوده هم اکنون با پشرفت فیزیکی 65 درصدی توسط قرارگاه خاتم انبیاء در دست اقدام است.
وی ادامه داد : تکمیل پروژه چهارخطه کردن جاده ایلام به مهران از اولویت های مهم و در دست اجرای این اداره کل است که تلاش خواهیم کرد در ماه های آینده این مهم تکمیل و به سرانجام برسد.

 

انتهای پیام /الف

برگزیده سایت

در واپسین روزهای منتهی به سال98؛
ایلام بیدار از شور و نشاط بازار گزارش می دهد؛
رئیس سازمان حج و زیارت کشور در گفتگو با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب