کد مطلب: 32167
تاریخ انتشار : 1397-02-25 08:55
نماینده مردم استان ایلام در مجلس خبرگان رهبری گفت: ابعاد شخصیتی و مدیریتی امام خمینی(ره) به نسل جدید معرفی شود.

به گزارش ايلام بيدار ، حجت‌‌الاسلام "مجتبی سعیدی گلپایگانی"، نماینده مردم استان ایلام در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به سالروز ارتحال امام خمینی (ره) اظهار داشت: ابعاد شخصیتی و مدیریتی امام خمینی(ره) به نسل جدید معرفی شود.

نماینده مردم استان ایلام در مجلس خبرگان رهبری گفت: یکی از ویژگی‌های امام خمینی(ره) ساده‌زیستی بود که به‌ نظر امام بهترین راهکار مبارزه با استکبار و ابرقدرت‌ها ساده‌زیستی است.

نماینده مردم استان ایلام در مجلس خبرگان رهبری  با اشاره به 3 رکن ایمان، توجه و ارزش‌های اسلامی، وحدت و انسجام ملت و رهبری به‌‌عنوان ارکان اصلی و اساسی انقلاب اسلامی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران با تکیه به این ارکان توانست بزرگترین حادثه تاریخ معاصر را خلق کند و مایه برکت برای آیندگان باشد.

وی نقش حضرت امام(ره) را به‌عنوان رکن رهبری نقشی بی‌بدیل و نمونه دانست و گفت: یکی از پیام‌های مهم حضرت امام خمینی(ره) به بشریت و جهانیان این بود که عمل براساس تکلیف دینی و آموزه‌های دینی رمز موفقیت همه ملت‌هاست.

سعیدی گلپایگانی مردمی بودن مراسم ارتحال امام خمینی (ره) را تاکید و گفت: مراسم ارتحال حضرت امام (ره) را مردمی برگزار کنید چون این مردم قدر شان و عزت رهبر خود را بهتر از هرکس می‌ دانند.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب