کد مطلب: 32067
تاریخ انتشار : 1397-02-16 13:57
ایلام-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام گفت:چهارخطه کردن مسیر ایلام- صالح آباد تا اربعین امسال تکمیل می شود.

به گزارش ايلام بيدار ، "احمد کرمی"، معاون استاندار ایلام امروز در در جریان بازدید از قطعه اول پروژه راهسازی مسیر اربعین (مهدی آباد تا سه راهی ماربره) افزود: حفظ منابع طبیعی و رعایت موارد زیست محیطی از نکاتی است که باید در اجرای پروژه ها به آنها توجه ویژه شود.

وی، صرفه جویی در هزینه و رعایت موارد ایمنی در اجرای پروژه های عمرانی را دارای اهمیت دانست و گفت: یکی از مهمترین دغدغه های مسئولین ارشد استان در اجرای پروژه ها حفظ منابع طبیعی و محیط زیست استان است.

معاون استانداری ایلام در حاشیه بازدید از تونل دوم (تدبیر و امید) کربلا نیز گفت: مجموع طول این تونل ۹۰۰ متر خواهد بود، با تلاش های پیمانکار این پروژه، روزانه بیش از ۶ متر از ان تونل حفاری می شود که امیدواریم تا پیش از اربعین امسال حفاری تونل به طور کامل به اتمام برسد.

کرمی، با اشاره به حفاری همزمان تونل از دو طرف، اظهار کرد: هم اکنون راه های دسترسی به تونل اصلی به اتمام رسیده و روند اجرای آن از پیشرفت مناسبی برخوردار است که امیدواریم مطابق با برنامه زمان بندی، تا پیش از اربعین امسال کار حفاری این تونل به اتمام برسد.

کرمی در حاشیه بازدید از این پرژه، افزود: قطعه اول راهسازی چهارخطه ایلام- صالح آباد با حدود ۱۱ کیلومتر در حال اجرا است و طبق زمان بندی های صورت گرفته، بخش زیادی از این قطعه تا پیش از اربعین امسال زیر بار ترافیک می رود.

وی در پایان خواستار همکاری تمام دستگاه های اجرایی در روند اجرای پروژه های عمرانی شد و خاطرنشان کرد: در اجرای مسیر راهساری اربعین زمان از اهمیت زیادی برای ما برخوردار است.

 
انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب