کد مطلب: 31936
تاریخ انتشار : 1397-01-31 22:28
امام جمعه ایلام گفت: سپاه پاسداران به نهادی ولایتمدار و با آمادگی رزمی شناخته شده است.

به گزارش ايلام بيدار ، حجت الاسلام و المسلمین "محمدنقی لطفی"، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در خطبه‌های نماز جمعه ایلام اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اساسی‌ترین و به مهم‌ترین نهاد انقلابی و ولایتمدار و دارای روحیه انقلابی و معنویت و دانش و آمادگی رزمی در جهان شناخته شده است.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: بدون تردید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی بسیار مقدس است که در آغاز پیروزی انقلاب اسلامی توسط امام راحل تاسیس شد.

وی ادامه داد: این نهاد اولین مولود انقلاب اسلامی است و مسؤولیت‌های خطیر و سنگینی را برای پاسداری از انقلاب اسلامی و دفاع از ارزش‌ها  و نظام و آرمان‌های بلند امام و شهداء گرانقدر بر عهده دارد.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: در این راستا کارنامه درخشانی در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی به یادگار گذاشته است، سپاه پاسداران در کنار سایر نیروهای مسلح در راستای ارتقای آمادگی و توانمندی دفاعی کشور لحظه‌ای کوتاه نخواهد آمد و امروز این نهاد مقدس در اوج اقتدار در تمام عرصه‌ها به دژ مستحکم و نفوذ ناپذیر ملت ایران تبدیل شده است.

عنوان گاو شیرده برای رژیم آل سعود بزرگترین رسوایی و تحقیر را به دنبال داشت

خطیب جمعه ایلام گفت: عنوان گاو شیرده برای رژیم آل سعود بزرگترین رسوایی و تحقیر در جهان و منطقه در تاریخ سیاسی این کشور به ثبت شد.

وی ادامه داد: رژیم نامشروع آل سعود برای ادامه حیات و زندگی ننگین و خفت‌بار خود به رژیم آمریکا آنهم با تاراج  گذاشتن ثروت ملی کشور و بذل و بخشش‌های میلیاردی به سران فاسد کشورهای غربی دل بسته است.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: ریاض به دلیل شکست‌های منطقه‌ای از جمله در موضوع سوریه ، عراق و یمن و لبنان در صدد ایجاد شکاف و ایران ‌هراسی بین کشورهای عربی منطقه به ویژه عراق و لبنان است.

 پیش‌بینی رهبری در شکست آمریکا در حمله به سوریه محقق شد

خطیب جمعه ایلام گفت: پیش‌بینی راهبردی رهبر حکیم انقلاب که فرمودند آمریکا در اهداف خود شکست خواهد خورد محقق شد.

وی ادامه داد: نتیجه شکست حمله سه کشور جنایتکار فرانسه و انگلیس و آمریکا به کشور سوریه به بهانه به کارگیری سلاح شیمیایی برای سقوط حکومت مردمی بشار توسط مقام معظم رهبری پیش‌بینی شده بود.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: قطعا موضوع شیمیایی بهانه بود و اصل دمشق نشانه بود، هر زمانی که ارتش سوریه و مقاومت اسلامی در میدان‌های نبرد با تکفیری‌های مورد حمایت غرب و آل سعود به پیروزی‌های بزرگ دست می‌یابد آمریکا برای جلوگیری از این پیروزی‌‌ها وارد میدان می‌شود.

‌ فیلم سینمایی به وقت شام شاهکار هنری است  

خطیب جمعه ایلام گفت: فیلم سینمایی به وقت شام در باره مدافعان حرم یکی از شاهکارهای هنری هنرمندان متعهد و انقلابی از جمله هنرمند انقلابی برادر حاتمی کیا است.

وی ادامه داد: این فیلم ولایتمداری، ایمان و اعتقاد مدافعان حرم را به زبان هنر به نمایش گذاشته است،

 شعبان ماه نبی اکرم (ص) است

خطیب جمعه ایلام گفت: شعبان ماه نبی اکرم (ص) و ماه احیای سنت‌های خاتم النبیین است، مهم‌ترین عمل در این ماه حواندن مناجات شعبانیه است.

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب