کد مطلب: 31857
تاریخ انتشار : 1397-01-24 17:02
امام جمعه ایلام گفت: اظهارات یکی از مثلث شوم فتنه 88 پیرامون رفع حصر سران فتنه دلیل روشنی بر فقدان صداقت و پافشاری و اقرار بر خیانت به امام و انقلاب در حوادث سال 88 است.

به گزارش ايلام بيدار ، حجت الاسلام و المسلمین "محمدنقی لطفی"، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه ایلام اظهار داشت:  اظهارات یکی از مثلث شوم فتنه 88 پیرامون رفع حصر سران فتنه دلیل روشنی بر فقدان صداقت و پافشاری و اقرار بر خیانت به امام و انقلاب و اذعان به قانون شکنی در حوادث سال 88 است.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: این آقا می‌گوید من کاری به علت و منشاء بروز فتنه 88 ندارم در حالیکه خود این آقا در محافل خصوصی اصلاح‌طلبان به فقدان تقلب در انتخابات تصریح می‌کند اما عامل‌های اصلی در تحریک مردم به آشوب خیابانی و تعرض به امنیت و ناموس و مصالح ملی مردم ایران نقش محوری و فرماندهی آشوب را داشته است.

وی ادامه داد: بعد با کمال وقاحت و با ژست طلبکارانه رئیس جمهور محترم را متهم می‌کند که به وعده‌هایی که می‌دهد عمل نمی‌کند بعد می‌گوید من به علت و منشاء مسایلی (فتنه) که خود یکی از عوامل اصلی در بروز آن است کار ندارم.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: در حالیکه خود و آن دو یار غار هم فکرانت بزرگ‌ترین خیانت را به امام و نظام مرتکب شدید و متهم اصلی نسبت به خون‌های ریخته شده بوده و مسؤول خسارت‌های سنگین مالی و جانی در فتنه 88 هستید.

لطفی تصریح کرد: قطعا اعمال تحریم‌های ظالمانه پس از برجام و عهدشکنی‌های مکرر آمریکا و اروپایی‌ها و فشارهای سنگین اقتصادی و سیاسی با درخواست و تشویق شما فتنه گران 88 و پشتیبان‌های خارجی همانند رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیستی و مجموعه‌های ضد انقلاب است.

چرا حاضر نیستید در پیشگاه ملت و رهبری عزیز به خیانت خود اعتراف کنید

خطیب جمعه ایلام گفت: چرا حاضر نیستید در پیشگاه ملت و رهبری عزیز به خیانت خود اعتراف کنید و از ملت و رهبری تقاضای عفو کنید تا در قیامت گرفتار عذاب الهی و در دنیا گرفتار نکبت و رسوایی نشوید اگر دین ندارید حداقل آزادمرد باشید اگر چه این ویژگی نیز دارا نیستید و نخواهید بود. گرچه طبق مقررات و قوانین حقوقی نباید اغماضی به خیانت‌های این خواص و قانون شکنی‌های  آنان صورت پذیرد.

ارتش، پاسداری از استقلال و تمامیت ارضی و نظام جمهوری اسلامی را بر عهده دارد

نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: ارتش جمهوری اسلامی پاسداری از استقلال و تمامیت ارضی و نظام جمهوری اسلامی را بر عهده دارد.

وی ادامه داد: نامگذاری 29 فروردین هر سال به نام روز ارتش از افتخارات امام راحل بود آن هم در شرایطی که ارتش جمهوری اسلامی با کارشکنی‌های مختلف داخلی و خارجی مواجه بود.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: آنچه که امروز ملت ایران به آن می‌بالد مرهون حماسه‌آفرینی و رشادت و فداکاری و پایمردی شجاعانی است که در هشت سال دفاع مقدس در کنار سپاه پاسداران انقلاب در برابر تمام قدرت‌های روز جهان راست قامت ایستادند.

لطفی تصریح کرد: ارتش سربلندی و افتخار را برای میهن عزیز خویش به ارمغان آوردند. فرارسیدن 29 دفروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران یادآور حماسه سازی‌ و ایمان و دلاوری سربازان و افسران این آب و خاک بر ملت بزرگ و قدرشناس ایران مبارک باد.

انتهای پیام/س

برگزیده سایت

سپاه,سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام,محرومیت زدایی,اقتصادمقاومتی,استان ایلام,ایلام بیدار
ایلام بیدار به بهانه سالروز تأسیس سپاه پاسداران گزارش می دهد؛
مهدی ویسه,جانباز ایلامی,جهادعلمی,استان ایلام,ایلام بیدار
ایلام بیدار به بهانه روز جانباز گزارش می دهد؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب