کد مطلب: 31841
تاریخ انتشار : 1397-01-22 08:18
فرماندار ملکشاهی گفت: ‍ روند اجرایی تکمیل دی کلینیک تخصصی با جدیت پیگیری و عملیاتی خواهد شد.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از ملکشاهی خبر، "محمد تاسمه"؛ فرماندار ملکشاهی در جریان بازدید از پروژه های حوزه بهداشت و درمان به همراه رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی گفت : در جهت رفع نیازمندیها و رضایتمندی مردم شهرستان دست مدیرانی که برای خدمت صادقانه به این مردم اقدام کنند می بوسم.

وی اظهار کرد: مردم ملکشاهی در هشت سال دفاع مقدس با تقدیم صدها شهید و جانباز و اعزام هزاران رزمنده حماسه ساز بودند و دشمن را در نوار مرزی مهران به زانو در آوردند و در صحنه های مختلف از جمله انتخابات حضوری کم نظیر به ثبت رسانده اند که مستحق داشتن بهترین خدمات نظام هستند .

تاسمه با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید در بخش های مختلف بویژه بهداشت و سلامت اظهار کرد: در سال گذشته بهره بردای از دهها پروژه حوزه سلامت از جمله احداث چندین خانه بهداشت ، فوریت های پزشکی جاده ای و شهری ، اورژانس ،آزمایشگاه و تجهیزات و امکانات مدرن پزشکی خود موید توجه دولت به مردمان این دیار است.

فرماندار ملکشاهی افزود: در حوزه بهداشت و سلامت اتمام پروژه دی کلینیک می تواند خدمات دولت را در این حوزه را برجسته کند که امید است اعتبارات لازم برای  این پروژه تخصیص یابد .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی نیز در این نشست ضمن اعلام اینکه به زودی تجهیزاتی جدیدی در حوزه دیالیز و تجهیز خانه های بهداشت به ملکشاهی اختصاص میابد قول مساعد داد همپای مسئولان شهرستان و استان پی گیری تأمین اعتبار پروژه دی کلینیک باشد و اتمام این پروژه از برنامه های اولویت دار دانشگاه علوم پزشکی قرار گیرد.

 

انتهای پیام/س

برگزیده سایت

سپاه,سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام,محرومیت زدایی,اقتصادمقاومتی,استان ایلام,ایلام بیدار
ایلام بیدار به بهانه سالروز تأسیس سپاه پاسداران گزارش می دهد؛
مهدی ویسه,جانباز ایلامی,جهادعلمی,استان ایلام,ایلام بیدار
ایلام بیدار به بهانه روز جانباز گزارش می دهد؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب