رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور خبر داد/
بازدید شش میلیون نفر از یادمانهای دفاع مقدس در سال گذشته
کد مطلب: 31727
تاریخ انتشار : 1397-01-09 20:02
ئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: در سال گذشته ۶ میلیون نفر به راهیان نور آمدند که ۷۰ درصد این افراد بین ۱۵ تا ۳۰ سال سن داشتند و اکثر این افراد و همچنین اکثر راویان و خادمان راهیان نور از فارغ‌التحصیلان دانشگاه بوده‌اند

به گزارش ايلام بيدار ، سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کاگر» رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور، از یادمان «ایثار قلاویزان» واقع در «مهران» بازدید کرد.

وی ، آزادی و امنیت امروز کشور را مدیون خون شهدا دانست و اظهار کرد: در این چند سال اخیر علی‌رغم اینکه بیشتر سفر‌های راهیان نور به استان خوزستان بوده است، اما یادمان‌های قلاویزان و شرهانی در استان ایلام بازدید خوبی داشته‌اند.

سردار کارگر با بیان اینکه صراط مستقیم انقلاب شهدا هستند، افزود: راهیان نور راه رسیدن به شهدا است، راهیان نور همان‌گونه که از اسمش مشخص است منتهی به نور است و فرمانده آن نیز حضرت سید‌الشهدا (ع) هستند و ما همه وسیله هستیم.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خاطرنشان کرد: سال گذشته ۶ میلیون نفر به راهیان نور آمدند که ۷۰ درصد این افراد بین ۱۵ تا ۳۰ سال سن داشتند و اکثر این افراد و همچنین اکثر راویان و خادمانراهیان نور از فارغ‌التحصیلان دانشگاه بوده‌اند.

وی در خصوص تمهیدات لازم برای ایجاد امکانات بیشتر در منطقه قلاویزان نیز گفت: با استانداری و فرمانداری در خصوص مشکلات این منطقه یادمانی نشست هایی برگزار شده و ما هم در تکمیل این یادمان قول می دهیم تا سال آینده کارهای خوبی در این یادمان شود.

 

 

برگزیده سایت

سپاه,سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام,محرومیت زدایی,اقتصادمقاومتی,استان ایلام,ایلام بیدار
ایلام بیدار به بهانه سالروز تأسیس سپاه پاسداران گزارش می دهد؛
مهدی ویسه,جانباز ایلامی,جهادعلمی,استان ایلام,ایلام بیدار
ایلام بیدار به بهانه روز جانباز گزارش می دهد؛
وزیر ارتباطات در گفتگوی اختصاصی با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب