معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان خبر داد؛
اجرای طرح رالی تور ملی سفور در مناطق گردشگری ایلام
کد مطلب: 31722
تاریخ انتشار : 1397-01-09 08:51
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان از اجرای طرح رالی تور ملی سفور در مناطق گردشگری ایلام در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش ايلام بيدار ، "جوریه کلانتری"، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام اظهار داشت: میراث فرهنگی استان ایلام طی سال جدید برنامه‌های مختلفی را برای توسعه گردشگری و جذب گردشگر در استان تدارک دیده است.

وی با اشاره به اینکه اقلام تبلیغاتی بین مراکز اقامتی و پذیرایی و مراکز اسکان آموزش و پرورش توزیع شده است، افزود: علاوه بر این اقلام بین پایگاه های اطلاع رسانی گردشگری در مبادی ورودی استان نیز توزیع شده است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام عنوان کرد: در تمام شهرستان‌های استان مراکز اطلاع رسانی دایر شده و اقلام تبلیغاتی شامل نقشه‌های گردشگری، جاذبه های گردشگری که تبدیل به محصول گردشگری شده‌اند و بروشورها و کلیپ‌های تبلیغاتی را در اختیار گردشگران قرار خواهند داد.

کلانتری تصریح کرد: از دیگر اقدامات میراث فرهنگی ایلام برپایی جشن نوروزی به صورت موردی در کانون جمعیتی و نقاط گردشگری استان است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام افزود: اعزام رالی تور ملی سفور با هدف ایجاد موج سفر و فضای شور و نشاط عمومی در مسیرهای گردشگری به شهرستانها و مناطق گردشگری از دیگر اقدامات میراث فرهنگی برای توسعه گردشگری در نوروز ۹۷ بوده است.

وی اضافه کرد: آمادگی کامل مراکز اقامتی، خانه مسافرها، مدارس، برای اسکان ضروری گردشگران پیش بینی شده است.

وی تصریح کرد: زمینه های مختلف گردشگری مانند طبیعت گردی، گردشگری مذهبی و تاریخی در استان وجود دارد.

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب