کد مطلب: 31166
تاریخ انتشار : 1396-11-20 13:33
حجازی فر با انتخاب این موضوع و نوشتن این فیلمنامه 600 هزار ایلامی را مورد اهانت قرار داده که امنیت و ارامش خاطر امروز کشور مرهون مرزداری و جانفشانی های آنان است. این یک گناه نابخشودنی است و اعلام جرم بر علیه کارگردان در مراجع قضایی و برخورد شدید با کارگردان و بازیگران فیلم کمترین خواسته به حق مردم ایلام است.

گروه فرهنگ و هنر ایلام بیدار-امین محمدی:: اتاق تاریک فیلم سینمایی است که در جشنواره بین المللی فیلم فجر به نمایش درآمده و روح الله حجازی فر کارگردان و ساعد سهیلی و ساره بیات بازیگران اصلی فیلم به علت توهین آشکار و وقیحانه به مردم ایلام باید دادگاهی شده و در رسانه های جمعی و گروهی از مردم شریف این استان عذرخواهی نماید.

داستان فیلم از این قرار است که ساعد سهیلی به عنوان پدر و ساره بیات به عنوان مادر خانواده ذن این را دارند که کسی به فرزند 5 ساله آنها تجاوز کرده است.توهین آشکار این فیلم متعفن به مردم استان ایلام زمانی رنگ و بوی جدی تر به خود می گیرد که ساعد سهیلی در فیلم خود را اهل ایلام معرفی کرده و در دیالوگ پایانی عنوان می دارد در شهر ایلام و در سن کودکی بارها به وی تجاوز شده است.
این دیالوگ و رفتار منزجر کننده بازیگر که توهمات مغز متعفن نویسنده که همان کارگردان فیلم است را به زبان می آورد علاوه بر توهین آشکار و مستقیم به مردم استان ایلام ,انسانیت را هم به بهای شرکت در یک جشنواره و ساختن یک هرزنامه به تمسخر گرفته است.
قابل توجه این کارگردان بی هویت و مفت ساز باید عرض نماییم که ایلام مشکلی اگر دارد و محرومیتی اگر دامان مردانش را گرفته به این خاطر است که روزی سینه را در برابر گلوله های بعثی سپر کرده که امثال شما در پایتخت آسوده بخوابید. ایلام را درست است همگان با محرومیت و فقر می شناسند ولی جناب حجازی فر انسان نما،  هنوز کسی در این استان شاهد تجاوز به کودک چهارساله نبوده است.
 شک نکنید که از مردم این استان سیلی محکمی خواهید خورد. شک نداشته باشید که مجبور خواهید شد با زبانتان خاک را جارو می کنید که مردم ایلام شما را ببخشند.
در تعریفی ساده باید عرض کرد که هرکسی این فیلم را ببیند با آن نوع لباس پوشیدن و جوی که بر خانواده اصلی فیلم حاکم است و دیالوگهایی که رد و بدل می شود این پیام را دریافت می کند که در جامعه ی ایلامی کودکان از نوع جنسی مورد ازار و اذیت قرار گرفته و این یک بیماری مسری در اکثر خانواده های ایلامی است.
حجازی فر با انتخاب این موضوع و نوشتن این فیلمنامه 600 هزار ایلامی را مورد اهانت قرار داده که امنیت و ارامش خاطر امروز کشور مرهون مرزداری و جانفشانی های آنان است. این یک گناه نابخشودنی است و اعلام جرم بر علیه کارگردان در مراجع قضایی و برخورد شدید با کارگردان و بازیگران  فیلم کمترین خواسته به حق مردم ایلام است.
 
 
انتهای پیام/ش
 

دیدگاه‌ها

خیلی خیلی خیلی غلط کرده .چرااز مردم بیچاره ایلام مایه میزاره اگه خونفشانی وفداکاری این مردم غیور را درجنگ میدید همچین غلطی نمیکرد.مردم ایلام با دست خالی جلو بعثی ومنافق و...وایساد بدون اینکه فرار کنن .
متاسفم برای کارگردان، بازیگر،وتمام مسئولین، مردم ایلامی وایرانی معذرت
خه‌رگ له سه‌ر ئی کارگردانه
علاوه بر عذرخواهی از مردمی ایلام باید از کارگردانی و ساختن فیلم و سینما محروم گردد. تا برای دیگران درس عبرتی باشد که به هیچ یک از اقوام ایرانی توهین نکنند.
مرگ بر شرف ادم بیشرف که به مردم غیور کرد ایلام توهین کردن ، چرا از مردم من در هشت سال دفاع مقدس نامی نبردین ،چرا از دفاع در برابر منافقان ،و داعشیان ،فیلم نساختین ،چرا از محرومیت شهر ما حرفی نزدین. چرا از خادمین مردم من که هر سال برای اقا امام حسین خالصانه در خدمت زوار یودن فیلم نساختین ...... این مشکل اجتماعی است که در همه شهرای ایلام وجود داره چرا نام شهر من .چرا شهرای که این اتفاقات رخ داده و در همه رسانه ها گفته شد حرفی نیست ،چرا شهری که مردانش غیورن ....
مرگ بر این عوامل فاسد
متاسفم برای نویسنده، فیلمنامه نویس و کارگردان این مجموعه که بدون شناخت از فرهنگ حاکم برای خطه، فیلم سازی کرده اند...

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب