کد مطلب: 30642
تاریخ انتشار : 1396-10-13 07:27
نماینده سابق استان ایلام در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: دولت به وضعیت اشتغال و معیشت مردم و همچنین جلوگیری از گرانی اقدام و توجه ویژه کند.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از ایلام پویا،"سید محمد حائری" نماینده سابق استان ایلام در مجلس شورای اسلامی ، ضمن محکومیت اعتراضات خشونت آمیز مردمی گفت:حرکات اخیر به بهانه گرانی و مشکلات معشیتی اقدامی غیر قانونی است.

وی با بیان محکومیت اجتماعات منجر به خشونت و درگیری اظهار کرد: آمریکا و اسرائیل و کشورهای حقیر حاشیه خلیج فارس از جمله عربستان منتظر ضربه به ارکان جمهوری اسلامی ایران هستند و لازم است مردم با هوشیاری فریب وعده ها و حمایت های یک شبه آمریکا را نخورند.
حائری با تاکید بر اتحاد ملت ایران و خصوصا مردم استان ایلام گفت: مقاومت مردم در جنگ مثال زدنی است و واجب است مردم فریب بیگانگان را نخورند و اقتدار و عظمت 2500 ساله ایرانی خدشه دار نشود.
این نماینده سابق مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لازم است دولت به وضعیت اشتغال و معیشت مردم و همچنین جلوگیری از گرانی اقدام و توجه ویژه کند.
وی با اشاره به ابلاغ بودجه سال97 به مجلس گفت: لازم است دولت توجهی ویژه به استان مرز نشین ایلام و وضعیت اشتغال و ایجاد فرصت های شغلی داشته باشد.
حائری با اشاره به برگزاری راهپیمایی مردمی در دفاع از نظام و ارزش های انقلاب در روز چهارشنبه گفت: دعوت می شود تا عموم مردم دراین راهپیمایی شرکت داشته باشند و از استقلال و آزادی ایران حمایت کرده و به استکبار جهانی ثابت کنند ملت ایران اجازه ورود و دخالت بیگانگان در استقلال و امنیت ایران را نمی دهند.

انتهای پیام/الف

برگزیده سایت

ایلام بیدار به بهانه هفته کار و کارگر گزارش می دهد؛
سپاه,سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام,محرومیت زدایی,اقتصادمقاومتی,استان ایلام,ایلام بیدار
ایلام بیدار به بهانه سالروز تأسیس سپاه پاسداران گزارش می دهد؛
مهدی ویسه,جانباز ایلامی,جهادعلمی,استان ایلام,ایلام بیدار
ایلام بیدار به بهانه روز جانباز گزارش می دهد؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب