کد مطلب: 30506
تاریخ انتشار : 1396-10-05 09:12
فرمانده سپاه ناحیه ایلام گفت: مردم غیورایلام همزمان باسراسر کشور درروز ۹دی به نظام سلطه سیلی محکمی خواهند زد و به دنیا اعلام خواهد کرد که با ولایت تا شهادت رهسپار خواهند بود.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از ایلام پویا،" فولادی" فرمانده سپاه ناحیه ایلام در آستانه حماسه ۹ دی گفت: این مراسم هر ساله به صورت گسترده و با شکوه خاصی برگزار می شود.

فولادی اظهار کرد: هر تعداد روزی که از سخنرانی حماسی خرداد ماه مقام معظم رهبری گذشت، فتنه گران و سران فتنه بیش از گذشته رسوا شدند.

وی افزود: مردم انقلابی و مومن ایران اسلامی حماسه گرامیداشت ۹ دی را امسال به صورت ویژه برگزار خواهند کرد.

فرمانده سپاه ناحیه ایلام تصریح کرد: مردم ایران اسلامی هیچگاه حوادث فتنه ۸۸ و هتک حرمت عزاداران و پرچم حضرت سید الشهدا(ع) را فراموش نخواهند کرد.

فولادی گفت: متاسفانه تعدادی از دولتمردان از گفتن کلمه فتنه خودداری می کنند و یا در مراسمات مربوط به ۹ دی حضور پیدا نمی کنند و ما اعلام می کنیم همه مسئولین نظام از بالاترین تا پائین ترین رده باید نسبت به فتنه ۸۸ اعلام موضع نمایند و آن را  محکوم نمایند و در غیر اینصورت اگر از معاندین نظام  نباشند همگام و همراه با فتنه گران هستند.

فرمانده سپاه ناحیه ایلام عنوان کرد: همه اقشار و آحاد ملت ایران در روز ۹ دی به فضل الهی حضور حداکثری خواهند داشت و دشمنان قسم خورده این آب و خاک را برای چندمین بار رسوا می کنند.

فولادی ابراز کرد: مردم غیور و انقلابی ایلام همزمان با سراسر کشور در روز ۹ دی به نظام سلطه سیلی محکمی خواهند زد و به دنیا اعلام خواهد کرد که با ولایت تا شهادت رهسپار خواهند بود.

فرمانده سپاه ناحیه ایلام اذعان کرد: برخی متأسفانه هنوز حصر را مشکل اصلی ملت می دانند در صورتی که باید به آنها گفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رافت اسلامی با فتنه گران برخورد کرد و حصری در کار نیست، چراکه فتنه گران از بهترین امکانات برخوردار بوده و ملاقات های خود را نیز با خانواده ها و دوستان نزدیک خود دارند.

وی افزود: امروز متاسفانه برخی در تشخیص اولویت های جامعه دچار خطای راهبردی می شوند و به فکر رفع مشکلات اساسی مردم نیستند.

فرمانده سپاه ناحیه ایلام تصریح کرد: برای رفع این مشکلات باید نگاه به توان داخلی داشت نه به کسانی که در سال ۸۸ کمر به براندازی نظام بستند.

فولادی خاطر نشان کرد: مردم در روز ۹ دی بصیرت خود را نشان دادند و شورش اشرافیت بر علیه مردم سالاری دینی شکست خورد و مردم عشق و ارادت حقیقی خود به ولایت را به نمایش جهانیان گذاشتند.

 

انتهای پیام/الف

برگزیده سایت

ایلام بیدار به بهانه هفته کار و کارگر گزارش می دهد؛
سپاه,سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام,محرومیت زدایی,اقتصادمقاومتی,استان ایلام,ایلام بیدار
ایلام بیدار به بهانه سالروز تأسیس سپاه پاسداران گزارش می دهد؛
مهدی ویسه,جانباز ایلامی,جهادعلمی,استان ایلام,ایلام بیدار
ایلام بیدار به بهانه روز جانباز گزارش می دهد؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب