کد مطلب: 30407
تاریخ انتشار : 1396-09-28 10:48
رئیس اتحادیه گوشت گاوی گفت: اتحادیه به دلیل عدم شناخت نسبت به گوشت‌های ۹۰۰ هزار تومانی قادر به قیمت‌گذاری نبوده و برای آن هیچ نرخی تعیین نکرده است.

به گزارش ايلام بيدار ، علی خندان رییس اتحادیه گوشت گاوی درباره اینکه آیا عرضه گوشت گوساله ۹۰۰هزار تومانی صحت دارد یا خیر، اظهار کرد: عرضه گوشت با این قیمت صحت دارد و به صورت بسته بندی عرضه می‌شود.

رییس اتحادیه گوشت گاوی در پاسخ به این سئوال که این گوشت‌ها چه تفاوتی با سایر گوشت‌های گوساله موجود در بازار دارد،اظهار کرد: فروشنده مدعی است این دام‌ها با شیر تغذیه می‌شوند. خندان افزود: فردی که این گوشت را عرضه می‌کند از سازمان حمایت و وزارت بهداشت مجوز عرضه داشته است.

وی گفت: سازمان حمایت به این فرد اجازه داده با سود ۱۵درصد کالای خود را به فروش برساند.

خندان با اشاره به مراجعه فروشنده گوشت‌های ۹۰۰ هزار تومانی به این اتحادیه خاطرنشان کرد: از سوی اتحادیه نامه‌ای به این شخص داده شد مبنی بر اینکه اتحادیه به دلیل عدم شناخت نسبت به این گوشت‌ها قادر به قیمت‌گذاری نبوده و بر این اساس برای آن هیچ نرخی تعیین نکردیم.

وی گفت: اطلاعی از کشوری که گوشت‌ها از آنجا وارد شده ندارم.

در حالی که متوسط قیمت گوشت گوساله در تهران بین ۴۰ تا ۴۲ هزار تومان در هر کیلوگرم است فروشگاهی در تهران اقدام به فروش گوشت‌های تولیدی خود با قیمت ۹۰۰ هزار تومان در هر کیلو می‌کند.

انتهای پیام/ی

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب