رئیس دانشکده الهیات و معارف دانشگاه ایلام:
راه توسعه و شکوفایی، وحدت نظر میان حوزه و دانشگاه است
کد مطلب: 30383
تاریخ انتشار : 1396-09-27 08:16
رئیس دانشکده الهیات و معارف دانشگاه ایلام گفت: بدون وحدت نظر میان حوزه و دانشگاه، شکوفایی و توسعه لازم اتفاق نخواهد افتاد.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از ایلام پویا، حجت الله السلام والمسلمین "دکتر مهدی اکبر نژاد" رئیس دانشکده اللهیات و معارف اسلامی دانشگاه ایلام و دانشیار دانشگاه با اشاره به روز همبستگی حوزه و دانشگاه گفت: رشد، توسعه و شکوفایی هر کشوری در گرو علم و دانش می باشد و دانش پایه تمدن و پیشرفت است؛ اگر جامعه بخواهد به اهداف مورد نظر برسد متولیان  علمی کشور  و عالمان در جهت رشد و  توسعه لازم است به یک وحدت نظر برسند.

رئیس دانشکده اللهیات و معارف اسلامی دانشگاه ایلام اظهار کرد: از آنجا که حوزه و دانشگاه مراکزی برای گسترش علم و دانش و پرورش نخبگان است و نقش اول در توسعه و پیشرفت را دارند، لازمه این رسیدن اعتماد و اتحاد و هم نظر بودن حوزه و دانشگاه است و بدون وحدت نظر شکوفایی و توسعه لازم اتفاق نخواهد افتاد.

وی افزود: رهبر انقلاب امام خمینی (ره) تاکید فراوانی روی موضوع همبستگی حوزه و دانشگاه داشتند؛ چرا که همکاری حوزه و دانشگاه سبب تقویت راه رسیدن به هدف اعلا است و اگر دراین میان گسست ایجاد شود سبب عقب گرد در مسیر پیشرفت می شود.
رئیس دانشکده اللهیات و معارف اسلامی دانشگاه ایلام تاکید کردن: بنابراین نامگذاری27آذر تحت عنوان روز همبستگی حوزه و دانشگاه برای توجه بیشتر به این مهم است و همکاری هماهنگی همدلی حوزه ودانشگاه برای اعتلای کشور و پیشرفت امری مهم و ضروری محسوب میشود.

 

انتهای پیام/س

برگزیده سایت

سپاه,سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام,محرومیت زدایی,اقتصادمقاومتی,استان ایلام,ایلام بیدار
ایلام بیدار به بهانه سالروز تأسیس سپاه پاسداران گزارش می دهد؛
مهدی ویسه,جانباز ایلامی,جهادعلمی,استان ایلام,ایلام بیدار
ایلام بیدار به بهانه روز جانباز گزارش می دهد؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب