کد مطلب: 30225
تاریخ انتشار : 1396-09-18 11:25
حرکت این افراد با اسلحه و قمه در میان راه روهای اورژانس و قسمت های منتهی به بیمارستان موجب وحشت کارکنان، بیماران و همراهان آنان شد.

به گزارش ايلام بيدار ، شب گذشته در بیمارستان امام خمینی (ره) شهر ایلام، چند نفر با اسلحه و شمشیر به طور ناگهانی وارد بخش اورژانس این بیمارستان شدند.

حرکت این افراد با اسلحه و قمه در میان راه روهای اورژانس و قسمت های منتهی به بیمارستان موجب وحشت کارکنان، بیماران و همراهان آنان شد.

فضا در بیمارستان مذکور آنچنان ملتهب شده بود که هر کسی حتی بیماران، خود را به مکانی دور از دسترس آنان می رساندند.

در این فاصله زمانی و در بخش اورژانس بیمارستان هیچ یک از عوامل حراست بیمارستان نیز در محل مذکور برای برخورد با این افراد حضور نداشتند.

این افراد بعد از عربده کشی و هنگام خروج از بیمارستان برخی از شیشه های خودروها را نیز شکستند.

اختلاف در مراسم عروسی؛ علت حادثه

سرهنگ "حمید فتاحی"، فرمانده انتظامی شهرستان ایلام در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار اجتماعی ایلام بیدار در خصوص این حادثه گفت: بر اثر اختلاف در یک مراسم عروسی چند نفر به بیمارستان امام خمینی (ره) شهر ایلام برای مداوا اعزام می شوند.

وی اظهار کرد: در این میان طرف دیگر بعد از باخبر شدن از این موضع بلافصله به همراه چندین نفر با اسلحه و قمه وارد بیمارستان شهر ایلام می شوند.

فتاحی با تأیید خبر شکسته شدن شیشه اتومیبل در حین خروج این افراد گفت: با تلاش نیروهای انتظامی این افراد شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قانونی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام تأکیئ کرد: پلیس با اخلا گران نظم و امنیت به شدت برخورد خواهد کرد.

 

انتهای پیام/س

دیدگاه‌ها

متاسفانه دستگاه قضایی برخوردش جدی نیست .چون اگه با قاطعیت و شدت برخورد کنه اینجور افراد اجازه اینور حرکات رو به خودشون نمیدن.
خلی خوبه اخر ماجرا رسیدن

برگزیده سایت

سپاه,سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام,محرومیت زدایی,اقتصادمقاومتی,استان ایلام,ایلام بیدار
ایلام بیدار به بهانه سالروز تأسیس سپاه پاسداران گزارش می دهد؛
مهدی ویسه,جانباز ایلامی,جهادعلمی,استان ایلام,ایلام بیدار
ایلام بیدار به بهانه روز جانباز گزارش می دهد؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب