کد مطلب: 30209
تاریخ انتشار : 1396-09-16 10:29
فرمانده سپاه پاسداران گفت: مسئولان اجرایی کشور باید همت کنند و در مسیر اجرای تدابیر و فرامین رهبر معظم انقلاب حرکت کنند تا مرحله چهارم انقلاب نیز تشکیل شود.

به گزارش ايلام بيدار ، سردار محمد علی جعفری در مراسم آغاز هفتمین دوره مسابقات قرآن خانواده های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مشهد با اشاره به اینکه علت استمرار توسعه، پیشرفت و عظمت ایران در منطقه و معرفی آن به جهان حاصل جهاد و مبارزه با استکبار و ظلم است، گفت: امروز اوج مبارزات جبهه مقاومت اسلامی با دشمنان اسلام است و نتیجه عمل به آیات جهادی و استکبارستیزی قرآن، پیروزی های پی در پی جبهه مقاومت و شکست مداوم دشمنان اسلام است.
فرمانده سپاه پاسداران ادامه داد: متاسفانه در عرصه داخلی در استقرار عدالت، اخلاق اجتماعی، معیشت، مسائل اخلاقی و فرهنگی جامعه موفق نبودیم.
وی حل مشکلات پیش رو را منوط به عمل به تمامی دستوران الهی دانست و گفت: به برکت همین جلسات و انس با قرآن و عمل به آن اگر درست حرکت کنیم در مسائل داخلی نیز موفق می شویم و باید بدانیم که عزت و اقتدار بی نظیر امروز ایران اسلامی به برکت عمل به دستورات قرآن است.
عزیز جعفری اضافه کرد: درون مسلمانان یک جریان کافر، منافق و منحرف پیدا شده که در مقابل انقلاب اسلامی و حق می جنگد و مدافعان حرم را به شهادت می رساند و باعث خشنودی صهیونیستها می شود.
فرمانده سپاه پاسداران با بیان این موضوع که داعشی ها هم همانند منحرفان صدر اسلام حافظ قرآنند، تصریح کرد: در صدر اسلام هم خوارج که بزرگترین ضربه را به اسلام زدند و با حضرت امام علی(ع) جنگیدند، حافظ قرآن و قرآن خوان بودند، ولی به دست همین افراد انحراف در اسلام ایجاد شد.
وی به تبعیت از فرامین رهبری تاکید و بیان کرد: همه مردم آماده پیروی از ولایت فقیه هستند  و تمام تشکیلات حاکمیتی باید تدابیر و فرامین رهبر معظم انقلاب را بگیرند و آن را اجرا کنند.
جعفری تاکید کرد: مسئولان اجرایی کشور باید همت کنند و در مسیر اجرای تدابیر و فرامین رهبر معظم انقلاب حرکت کنند تا مرحله چهارم انقلاب نیز تشکیل شود.
انتهای پیام/ی

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب