کد مطلب: 30122
تاریخ انتشار : 1396-09-11 17:57
معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی گفت: پروژه چهارخطه کردن محور ایلام-مهران تا سال آینده به بهره برداری می رسد.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از اوای مهران، "امیر امینی"، معاون وزیر راه و مدیریت برنامه ریزی وزارت راه در حاشیه بازدید از راه های ارتباطی مهران گفت: ظرف سال گذشته پروژه های خوبی در استان ایلام و در خور زائران به منحصه ظهور رسیده که باعث ارتقا سطح سرویس دهی حمل و نقل زائران در این استان شده است.

وی اظهار کرد: از محور ایلام به سمت صالح آباد و صالح اباد به سمت مهران بخشی چهار خطه شده و پل ارغوان نیز تکمیل گردیده که یک پروژه 10 کیلومتری از انتهای مسیر چهار خطه به همراه تونل و سه پل بزرگ 30 ، 35 و 60 متری در دست است.

معاون وزیر راه و مدیریت برنامه ریزی وزارت راه تصریح کرد: کل محور چهار خطه کردن مهرا به ایلام با توجه به کمک های اعتباری در حوزه زیرساختهای راه و سفر ریاست جمهوری تا سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

امینی اضافه کرد:از صالح آباد به سمت مهران پروژه از شهریورماه سال گذشته کلید زدیم آبان ماه قرارداد آن بسته شد و کل این 45 کیلومتر تحت ساخت است بخش اعظم آن چهارخطه به طوری که امسال هیچ مشکل خاصی در تردد نداشتیم  و تا اواسط سال آینده کل پروژه تکمیل و چهار خطه می شود.

 

انتهای پیام/س

برگزیده سایت

هادی شیرخانی,شرکت برق,خاموشی ها,استان ایلام,ایلام بیدار
مدیرعامل شرکت برق استان در مصاحبه با ایلام بیدار عنوان کرد؛
ایلام بیدار به بهانه 26 تیرماه منتشر کرد؛
صدای این روزهای مردم ایلام؛
طاهره صیدمحمدی,مجری شبکه ایلام,حجاب و عفاف,استان ایلام,ایلام بیدار
مجری صداوسیمای مرکز ایلام در گفتگوی تفصیلی با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب