معاون استاندار ایلام عنوان کرد؛
فروپاشی داعش؛ تجلی توان و کارامدی فرهنگ بسیجی
کد مطلب: 30042
تاریخ انتشار : 1396-09-05 18:35
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام تفکر و روحیه بسیجی را عامل اصلی شکست شجره خبیث داعش در سرزمین های اسلامی ذکر کرد.

به گزارش ايلام بيدار ، "حسین کلانتری"، معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام امروز (یکشنبه) در نشست کمیسیون دانشجویی استان ایلام اظهار کرد: تفکر بسیجی دلیل اصلی شکست داعش و جبهه تکفیری در کشورهای سوریه و عراق شد و مانع از نفوذ این گروه جنایتکار به داخل ایران اسلامی شده است.  

وی افزود: امروزه تفکر بسیجی به عنوان یک ایدئولوژی با هدف عمق بخشی به دفاع و مقاومت به یک فرهنگ پایدار تبدیل شده و الگوی بسیاری از کشورهای آزادی‌ خواه جهان شده است.
کلانتری ایستادگی بسیجیان شجاع و شهدای مدافع حرم در برابر اقدامات وحشیانه تروریست‌های تکفیری را افتخار آفرین دانست و یادآور شد: متالثر از فرهنگ بسیج این دلاوران هزاران کیلومتر آن‌ طرف مرزها در مقابل داعش ایستادند تا دشمنان نتوانند امنیت کشور را به خطر بیندازند.
کلانتری با بیان اینکه دشمن با ایجاد تفرقه و راهبردهای جدید به‌ دنبال ضربه زدن به کشور است، تاکید کرد: با تدابیر رهبر معظم انقلاب و هشیاری ملت، همه افکار شوم دشمنان در طول زمان‌های مختلف خنثی و ناکام مانده است.
معاون استاندار ایلام با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در خصوص بسیج افزود: معظم له فرمودند بسیج مظهر عظمت ملت و نیروی کارآمد درونی کشور است، در هیچ کجای دنیا نیرویی مانند بسیج ما وجود ندارد.

 

انتهای پیام/س

برگزیده سایت

هادی شیرخانی,شرکت برق,خاموشی ها,استان ایلام,ایلام بیدار
مدیرعامل شرکت برق استان در مصاحبه با ایلام بیدار عنوان کرد؛
ایلام بیدار به بهانه 26 تیرماه منتشر کرد؛
صدای این روزهای مردم ایلام؛
طاهره صیدمحمدی,مجری شبکه ایلام,حجاب و عفاف,استان ایلام,ایلام بیدار
مجری صداوسیمای مرکز ایلام در گفتگوی تفصیلی با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب