کد مطلب: 30001
تاریخ انتشار : 1396-09-02 08:03
گروهی از بانوان بسیجی شهرستان سیروان با حضور در روستاهای محروم بخش کارزان، برنامه ها و خدمات محرومیت زدایی برای ساکنین این منطقه داشتند.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از سیروان نوین؛  احمد اورنگ فرمانده سپاه ناحیه سیروان با اشاره به اینکه این گروه از بسیجیان حوزه خواهران سیروان می باشند، افزود: این گروه جهادی در اولین روز از هفته بسیج، به مدت یک روز در زمینه های مختلف به مردم بخش کارزان کمک کردند.

وی افزود: این تیم جهادی در اولین اقدام خود با غبار روبی وعطر افشانی مزار شهدای گمنام پرداخته و به مقام شامخ آنها ادای احترام کردند.

اورنگ عنوان کرد: این گروه جهادی در ادامه به بخش کارزان اعزام و برنامه های فرهنگی و مذهبی متنوعی برای کودکان و نوجوانان ارائه دادند.

فرمانده سپاه ناحیه سیروان افزود: این گروه جهادی، همچنین به روستای سفید خانی اعزام شده و در سطح چند هکتار از مزارع کشاورزان روستای سفیدخانی به کشاورزان کمک کردند.

وی اضافه کرد: اعزام گروه های جهادی به نقاط محروم و کمک به آبادانی در تمام زمینه ها یکی از برنامه های همیشگی بسیج سازندگی است و در راستای کمک به محرومین و محرومیت زدایی انجام می شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: بسیج سازندگی آمادگی مشارکت و همکاری با علاقمندان شرکت در فعالیت های جهادی را دارا می باشد.
وی خاطر نشان کرد: فعالیت های بسیج سازندگی در راستای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و مردمی کردن اقتصاد می باشد.
 

 
 
 
 
انتهای پیام/الف

 

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب