رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام:
"غیرت انقلابی" شعار محوری راهپیمایی 13 آبان امسال است
کد مطلب: 29619
تاریخ انتشار : 1396-08-02 13:23
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام گفت: راهپیمایی یوم الله 13 آبان با شعار محوری 'غیرت انقلابی' در سراسر استان برگزار خواهد شد.

به گزارش ايلام بيدار ، حجت الاسلام "علی چراغی پور"، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام در نشست برنامه ریزی راهپیمایی 13 آبان در این نهاد گفت: راهپیمایی شکوهمند یوم الله 13 آبان (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی) همواره در کانون توجه محافل جهانی قرار داشته و از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه استکبار ستیزی از مبانی دینی و از دستاوردهای نهضت عظیم انقلاب اسلامی ایران بوده ادامه داد: مبارزه با سلطه و زورگویان در اعتقادات ملت ایران ریشه داشته و همواره شعار اصلی و آرمان فراموش ناشدنی ایرنیان محسوب می شود.
چراغی پور شرکت گسترده و باشکوه مردم در مراسم و مناسبت های انقلابی را از نمودهای عینی و بارز مردمی بودن نظام اسلامی عنوان کرد و افزود: راهپیمایی 13 آبان یکی از نمونه های تجلی دفاع از تمامیت ملی و انقلابی است که هر ساله و در طول سال های سپری شده از عمر انقلاب همواره در کانون توجه رسانه های جهان قرار می گیرد.
وی ادامه داد: با توجه به سخنان نسنجیده و اهانت بار رییس جمهور آمریکا بر ضد ملت بزرگ ایران و به ویژه سازمان مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، راهپیمایی 13 آبان امسال میدان حضور گسترده و انقلابی مردم برای ابراز انزجار از اهانت های نظام سلطه و استکبار خواهد شد.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام اظهار کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری هر چه باشکوه راهپیمایی یوم الله 13 آبان در سراسر استان اندیشیده شده و از عموم مردم آگاه ایلام برای حضور حماسی در این مراسم دعوت می شود.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب