موسسه نور ایلام,تجمع,سپرده گذاران,برداشت,استان ایلام,ایلام بیدار
کد مطلب: 29397
تاریخ انتشار : 1396-07-17 18:53
سپرده گذاران موسسه نور در ایلام به دلیل برداشت حساب هایشان بدون اطلاع قبلی تجمع کردند.

به گزارش ايلام بيدار ، از دقایقی پیش جمعی از سپرده گذاران موسسه نور ایلام مقابل شعبه این موسسه در شهر ایلام تجمع کردند.

یکی از سپرده گذاران تجمع کننده در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار در این خصوص گفت: حدود 20 دقیقه پیش پیامکی از طرف موسسه نور به دست اینجانب رسید که طی آن حسابم در این موسسه به طور کلی خالی شد.

وی اظهار کرد: به همین منظور به درب شعبه موسسه نور ایلام برای آگاه شدن از این موضوع امده ایم که متاسفانه کسی برای پاسخگویی حضور ندارد تا جوابگوی سرمایه سپرده گذاران باشد.

برداشت بدون اطلاع قبلی

این سپرده گذار موسسه نور افزود: این در حالی بوده که از قبل هیچ گونه اطلاع رسانی در این خصوص نشده است.

وی ادامه داد: این سرمایه زندگی ام بوده که بنا داشتم از طریق آن زندگی خود را بچرخانم که متاسفانه مشخص نیست چرا بدون اطلاع قبلی دست به این حرکت زده شده است.

بنا بر این گزارش نیروهای پلیس برای آرام کردن اوضاع در محل حضور دارند اما سپرده گذاران خواستار پاسخگویی مسئولان شعبه در این خصوص هستند.

تصویر زیر مربوط به برداشت یکی از سپرده گذاران موسسه نور ایلام بدون اطلاع قبلی است؛ همانگونه که در تصویر نیز آمده از حساب این سپرده گذاران ایلامی در موسسه نور انتقال خودکار انجام گرفته است آن هم در ساعتی که شعبه تعطیل است و همین باعث ایجاد تجمع سپرده گذاران در این ساعت از شب شده است.

اطلاعیه روابط عمومی موسسه نور

در همین راستا موسسه مالی اعتباری موسسه نور پس از این ماجرا در اطلاعیه ای اعلام کرد: بنا به دلایل فنی و تست سیستم سامانه بانکی جدید نوران؛ برای تعداد محدودی از مشتریان حساب جدید افتتاح گردیده و موجودی حساب پیشین به حساب جدید منتقل گردیده است.

مزید امتنان خاطر آن دسته از مشتریانی که این جابجایی صورت گرفته؛ به اطلاع میرسانیم که هیچ‌گونه نگرانی بابت این رخداد وجود نداشته و در اسرع وقت سپرده جابجا شده به حساب قدیم بازگردانده خواهد شد.

 

این گزارش در حال به روز رسانی است...

 

انتهای پیام/س

دیدگاه‌ها

اره جون خودش امتحان را با اطلاع قبلی انجام میداد?نه تنها در ایلام بلکه در کل کشور بوده و حدود هشتاد تا نود درصد از حساب همگی خالی شد من که به محض برگشت مبلغ کل پولم را شبانه. از طریق پوز خالی کردم
به جان خودتان یکروز از خانه بیرون میایی و پیام دوستان میدهند سرنوشت نور سرنوشت آرمان.. .این خط و این نشان...پسر و پدر و عروس بانی بانک نور شعبه ایلام هستند و الفرار

برگزیده سایت

هادی شیرخانی,شرکت برق,خاموشی ها,استان ایلام,ایلام بیدار
مدیرعامل شرکت برق استان در مصاحبه با ایلام بیدار عنوان کرد؛
ایلام بیدار به بهانه 26 تیرماه منتشر کرد؛
صدای این روزهای مردم ایلام؛
طاهره صیدمحمدی,مجری شبکه ایلام,حجاب و عفاف,استان ایلام,ایلام بیدار
مجری صداوسیمای مرکز ایلام در گفتگوی تفصیلی با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب