کد مطلب: 28847
تاریخ انتشار : 1396-06-20 11:01
نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تبرئه مدیران نجومی‌بگیر موضوعیت نداشت، گفت: اگر کسی از چارچوب قانون خارج شده است، باید موضوعات مختلف پیرامون آن بررسی شود.

به گزارش ايلام بيدار ، "فریدون احمدی"، امروز در زنجان درباره تبرئه شدن برخی از مدیران نجومی‌بگیر اظهار کرد: تبرئه مدیران نجومی موضوعیت ندارد، چون اگر کسی در چارچوب قانون حقوق بالا گرفته بود که به آن نجومی می‌گویند، در این وضعیت شرایط فرق دارد و در آنجا قانون نقص دارد و باید قانون درست شود.

وی تصریح کرد: زمانی است که شرکتی شرایط حقوقی خاص خود را دارد و این به قانون آن شرکت برمی‌گردد در صورتی که ما فکر می‌کنیم حقوق نجومی پرداخت کرده است.

نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی افزود: اگر کسی از چارچوب قانون خارج شده است، باید موضوعات مختلف پیرامون آن بررسی شود.

احمدی در ادامه به وضعیت اقتصادی استان زنجان نیز اشاره کرد و گفت: سرمایه‌گذار دنبال شرایط مطلوب است و سرمایه‌گذار موجود عاقلی است که سرمایه دارد.

وی با اشاره به اینکه همین امر ایجاب می‌کند که سرمایه‌گذار در محیط مناسب سرمایه‌گذاری کند، افزود: بر همین اساس سرمایه‌گذار هیچ‌وقت در یک منطقه صعب‌العبور سرمایه‌گذاری نمی‌کند.

نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در کل کشور سرمایه‌گذاری نیست و وضعیت رکود حاکم است، گفت: باید فرآیندهای جذب سرمایه‌گذار ساده‌تر شده و مدیران استانی باید سرمایه‌گذار را بهتر جذب کنند، وگرنه با این بروکراسی اداری سرمایه‌گذار جذب نخواهد شد.

انتهای پیام/الف

دیدگاه شما

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب