کد مطلب: 28793
تاریخ انتشار : 1396-06-16 08:43
معاون سیاسی امنیتی ستانداری ایلام گفت: هشت استان معین برای کمک و همیاری با استان ایلام در بحث اربعین آمادگی خود را اعلام کردند.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از آوای مهران، "حسین کلانتری"، معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام گفت: خیرین و موکب داران 8 استان معین آمادگی خود را برای اسکان و تامین غذای روزانه 150 هزار زائر اربعین در شهر مرزی مهران اعلام کردند.

وی اظهار کرد: در نشست هماهنگی های کمیته های مختلف استانهای معین ستاد اربعین در مهران تصمیمات خوبی گرفته شد و مقرر گردید تا با بیان نیاز ها و خواسته ها بتوان کمک های خوبی از 8 استان معین دریافت کرد.

معاون سیاسی امنیتی ستانداری ایلام گفت:8 استان معین برای کمک و همیاری با استان ایلام در بحث اربعین شامل؛ خراسان شمالی، سمنان ، قزوین ، گیلان، لرستان ، مازندران و مرکزی می باشد.

کلانتری تصریح کرد: یکی از سیاستهایی که پیگیری میکنیم مشارکت بحش خصوصی است و مردم عزیز آنهایی که نذورات و موکب دارند خدمات می دهند و نباید ایستگاه های صلواتی و نذورات مانع شوند بازار و رستورانهای شهرستان از این فرصت بی بهره شوند و با رعایت انصاف و نظم و کیفیت به مردم خدمات رسانی کنند.

وی تاکید کرد:کسانی که قصد خروج از مرز دارند از هم اکنون برنامه ریزی کنند با داشتن ویزا و مدارک قانونی نسبت به تردد اقدام کنند و هیچکس بدون ویزا و گذرنامه حق خروج از مرز ندارد.

 

انتهای پیام/س

برگزیده سایت

هادی شیرخانی,شرکت برق,خاموشی ها,استان ایلام,ایلام بیدار
مدیرعامل شرکت برق استان در مصاحبه با ایلام بیدار عنوان کرد؛
ایلام بیدار به بهانه 26 تیرماه منتشر کرد؛
صدای این روزهای مردم ایلام؛
طاهره صیدمحمدی,مجری شبکه ایلام,حجاب و عفاف,استان ایلام,ایلام بیدار
مجری صداوسیمای مرکز ایلام در گفتگوی تفصیلی با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب