کد مطلب: 28234
تاریخ انتشار : 1396-05-21 14:16
عضو شورای شهر ایلام گفت: نامزدهای شهرداری ایلام رزومه را به دبیرخانه شورای شهر تحویل دهند .

به گزارش ايلام بيدار ،"حجت‌ حسن‌زاده"، عضو شورای شهر ایلام گفت : با عنایت به انتخاب شهردار ایلام طی هفته‌های آتی از نخبگان و علاقمندان و دلسوزان متخصص و متعهد انتظار است که به عنوان نامزدهای شهرداری ایلام رزومه را به دبیرخانه شورای شهر تحویل دهند.

وی اظهار کرد : قطعا اعضای شورای شهر ایلام با گزینش و بررسی رزومه افراد متخصص نسبت به انتخاب شهرداری قوی برای شهر ایلام اقدام خواهد کرد.

حسن زاده افزود : متاسفانه در فضای مجازی بی‌مهری‌ها و جفاهایی در حق اعضای شورای شهر فعلی و منتخبین مردم در دور پنجم می‌شود که خارج انصاف بوده و طرح‌کنندگان آن باید از مسیر عدل و انصاف خارج نشوند.

عضو شورای شهر ایلام تصریح کرد: بدون شک اعضای شورای اسلامی ایلام در انتخاب شهردار ملاک خاصض خود را داشته و هیچگاه این ملاک‌ها با منافع مردم مغایر نبوده و تنها در راستای منافع مردم و شهر ایلام خواهد بود.

وی عنوان کرد : نامزدهای علاقمند به حضور در مدیریت شهری تنها از امروز به مدت یک هفته فرصت دارند که رزومه و بیوگرافی خود را تحویل دبیرخانه شورای شهر ایلام داده تا رزومه آنان توسط شورای پنجم بررسی شود.

حسن زاده ادامه داد: قطعا مردم باید اطلاعات و اخبار موثق را از طریق رسانه‌های رسمی پیگیری کرده و به شایعات و رایزنی‌های شبانه که در کانال‌های فضای مجازی طرح می‌شود و بیشتر جنبه سرگرمی دارد توجه نکنند.

انتهای پیام/الف

برگزیده سایت

هادی شیرخانی,شرکت برق,خاموشی ها,استان ایلام,ایلام بیدار
مدیرعامل شرکت برق استان در مصاحبه با ایلام بیدار عنوان کرد؛
ایلام بیدار به بهانه 26 تیرماه منتشر کرد؛
صدای این روزهای مردم ایلام؛
طاهره صیدمحمدی,مجری شبکه ایلام,حجاب و عفاف,استان ایلام,ایلام بیدار
مجری صداوسیمای مرکز ایلام در گفتگوی تفصیلی با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب