کد مطلب: 26660
تاریخ انتشار : 1396-02-29 09:17
فرمانده انتظامی استان ایلام از بکارگیری سه هزار و 700 نیروی پلیس برای تامین امنیت در سراسر استان ایلام در شعب اخذ رای خبر داد.

به گزارش ايلام بيدار ، سردار "نورعلی یاری"، فرمانده انتظامی استان ایلام گفت : عوامل برگزاری انتخابات برای برگزاری سالم و آرام این فرآیند مهم ملی، همه توان خود را بکار گرفته اند.

وی با مثبت ارزیابی کردن روند کارها برای برگزاری انتخابات در استان ایلام اظهار کرد : مشارکت مردم در انتخابات مستلزم بستر سازی نظم و امنیت مطلوب توسط دستگاه های امنیتی و انتظامی است.
به گفته وی، بخش مهم و خطیری از این مسئولیت بر عهده ناجا است که در سطح استان از ماه ها قبل، برنامه ریزی برای تحقق این موضوع در جلسات کارشناسی و با هماهنگی دیگر دستگاه های مسئول انجام شده است.
سردار یاری افزود :  پلیس استان قبل، حین و بعد از انتخابات با بهره‌گیری از تمام توان خود ضمن تامین نظم و امنیت انتخابات با هرگونه فعالیت‌های مغایر با آرامش و تخلفات احتمالی در چارچوب قانون برخورد خواهد کرد.
وی تاکید کرد: ماموریت پلیس ایجاد بستری آرام و امن برای برگزاری انتخابات و زمینه سازی برای مشارکت حداکثری مردم است و در استان ایلام تاکنون از ناامنی و اختلال در شعب اخذ رای گزارشی نشده و امنیت کامل در شعب اخذ رای حاکم است.
سردار یاری با بیان اینکه مردم فهیم ایران اسلامی با رعایت قانون و نظم در انتخابات حضور خواهند یافت، گفت: مردم در ساعات اولیه در شعب اخذ رای حضور یابند و رای گیری را به ساعات پایانی موکول نکنند تا با ازدحام و شلوغی مواجه نشوند.
فرمانده انتظامی استان ایلام همچنین طرفداران نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را به صحه صدر، پایبندی به قانون و مقررات و منشور اخلاقی دعوت کرد.
 

انتهای پیام / الف

 

برگزیده سایت

ایلام بیدار به بهانه هفته کار و کارگر گزارش می دهد؛
سپاه,سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام,محرومیت زدایی,اقتصادمقاومتی,استان ایلام,ایلام بیدار
ایلام بیدار به بهانه سالروز تأسیس سپاه پاسداران گزارش می دهد؛
مهدی ویسه,جانباز ایلامی,جهادعلمی,استان ایلام,ایلام بیدار
ایلام بیدار به بهانه روز جانباز گزارش می دهد؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب