مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان ایلام:
مسابقه علمی دانش آموزی در ایلام برگزار شد
کد مطلب: 25355
تاریخ انتشار : 1395-11-29 12:16
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی ایلام گفت: مسابقه علمی با حضور 5088 دانش آموز در سطح استان ایلام برگزار شد.

ایوب ناصری مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان ایلام در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار حوزه و دانشگاه  ايلام بيداربا اشاره به سیاست و رویکرد تربیت محور برنامه های بسیج دانش آموزی در سال 95 و برگزاری موفق مسابقه علمی در سال های گذشته گفت: مسابقه علمی و فرهنگی سازمان بسیج دانش آموزی امسال با هدف تقویت بنیه علمی و ایجاد انگیزه و بالا بردن روحیه رقابت در فضای صمیمی و سالم برای دانش آموزان این استان همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

وی اظهار کرد: در فرصت اعلام شده به شهرستان های استان ایلام 5088 دانش آموز بسیجی و غیربسیجی از پایه های چهارم تا دهم ثبت نام کرده و در روزهای 28 و 29 بهمن در سطح استان به رقابت پرداختند.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان ایلام افزود: در این مسابقه به 240 دانش اموز برتر مسابقه به تناسب نمرات تراز کسب شده جوایزی اهداء خواهد شد.

ناصری ادامه داد : شهرستان ایلام با 1800 دانش آموز و شهرستان سیروان با 49 نفر بیشترین و کمترین امار شرکت کنندگان در این آزمون را داشته اند.

وی در ادامه به سایر برنامه های علمی این سازمان جهت تقویت بنیه دانش آموزان اشاره و تصریح کرد: جهت تربیت دانش اموزان و کسب رتبه های برتر در کنکور سراسری دانشگاه ها طرحی بنام آیه های تمدن از سال 86 به مرحله اجرا درآمده که با ارائه خدمات آموزشی شامل مشاوره، کتب آموزشی خاص، برگزاری کلاس های تقویتی و آزمون برای کسب رتبه برتر به آنها ارائه خدمت می کنند.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان ایلام اظهار داشت: یکی دیگر از برنامه های علمی دانش آموزی برگزاری مسابقات لیگ پایا بوده که سال 95 تیم اعزامی استان ایلام موفق با دو مدال طلا و یک نقره موفق به کسب مقام دوم کشوری شدند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که دانش آموزان با حضور فعال تر در این برنامه ها راهی هدفمند در تقویت بنیه علمی و کسب رتبه برتر در دانشگاه داشته باشند.

انتهای پیام/ی

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب