مسئول بسیج دانشجویی استان ایلام:
آشتی ملی با وجود اتحاد مردم ایران معنایی ندارد
کد مطلب: 25352
تاریخ انتشار : 1395-11-28 09:38
مسئول بسیج دانشجویی استان ایلام گفت: تمامی مردم ایران با هم متحد و یک صدا هستند و در این میان آشتی ملی معنایی ندارد.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام؛ جلسه صمیمانه اعضا شورای بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی با مسئول سازمان بسیج دانشجویی دانشگاههای استان ایلام برگزار شد.

محمود علیپور مسئول سازمان بسیج دانشجویی دانشگاههای استان ایلام در ابتدای این نشست به سخنرانی مقام معظم رهبری در دیدار با مردم آذربایجان شرقی اشاره و اظهار کرد:  آشتی ملی وجود ندارد، به این خاطر که تمامی مردم ایران با هم متحد و یک صدا هستند . اگر مردم با یکدیگر قهر بودند روز 9 دی یا 22 بهمن اقتدار خود را به نمایش نمی گذاشتند.
وی در ادامه تصریح کرد: سازمان بسیج دانشجویی دانشگاههای استان آمادگی برگزاری کلاس های تخصصی و ویژه در حوزه های مختلف همچون فرهنگی،سیاسی،ورزشی و همچنین هنری را دارد در سطح خوابگاه ها و دانشگاه را دارد. و از دانشجویان خلاق و متفکر در حوزه فکری فرهنگی و علمی پشتیبانی ویژه ای می نماید.
علیپور با برشمردن ویژگی های دانشجو انقلابی، تأکید کرد: داشتن روحیه مطالبه گری یک از ویژگی های دانشجویان بسیجی و انقلابی است، و دانشجو در عرصه ی دانشگاهی باید مطالبات به حق داشته باشد. و همچنین هدف اصلی بسیج دانشجویی پیاده سازی گفتمان انقلاب اسلامی است.
وی افزود: با توجه به در پیش بودن انتخابات سال 96 ، باید به طور دقیق و منظم برنامه ریزی کنیم و مواظب باشیم افرادی که به دنبال جو سازی در محیط دانشگاه ها هستند فرصت جولان در میدان های سیاسی را به آن ها ندهیم.

 

IMG_2421.JPG

IMG_2420.JPG

IMG_2429-(5).JPG

IMG_2438.JPG

IMG_2441.JPG

IMG_2449.JPG

IMG_2450.JPG

 
انتهای پیام/ی

 

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب