کد مطلب: 24693
تاریخ انتشار : 1395-10-23 07:17
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهران گفت: نمایشگاه تولیدات صنایع دستی و سوغات محلی استانهای کشور در مهران با رویکرد اقتصاد مقاومتی گشایش یافت.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از آوای مهران ،"میثم علیزاده"، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهران اظهار کرد: 18 استان کشور و شهرستان مهران تولیدات صنایع دستی و سوغات محلی خود را در این نمایشگاه به معرض دید عموم مردم قرار داده اند.

وی افزود: استان های مختلف کشور در این نمایشگاه انواع تولیدات داخلی خود شامل ؛ سفالگرای ، چاقو ، محصولات چرم دوزی و بافتنی و و سوغات محلی را به نمایش گذاشته اند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهران ادامه داد: این نمایشگاه با 50 غرفه به مدت یک هفته و تا 25 دیماه 95 آماده بازدید علاقه مندان است.

علیزاده با بیان اینکه این نمایشگاه گام مهم و ارزنده ای در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است افزود: تلاش در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی در بخش صنایع دستی و سوغات محلی تلاش در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی در بخش صنایع دستی و سوغات محلی از مهمترین اهداف برپایی این نمایشگاه است.

 

انتهای پیام/ الف

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب