مسئولان برای ورزش شهرستان دلسوزی نمی کنند؛
ورزشکاران مهرانی در حسرت ساده ترین امکانات ورزشی + تصاویر
کد مطلب: 24675
تاریخ انتشار : 1395-10-21 08:41
شهرستان مهران با داشتن ورزشکارانی با کسب رتبه های برتر آسیایی اما از امکانات اولیه ورزشی محروم هستند.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از اوای مهران، جمعی از ورزشکاران مهرانی در گفتگو با خبرنگار ما با ابراز گلایه از بی توجهی مسوولان در تامین امکانات اولیه ورزشی خواهان توجه مسوولان در این زمینه شدند.

شیخی از مربیان وزنه برداری ورزشگاه تختی مهران در این خصوص می گوید: شهرستان مهران از وجود شرکت های نفتی، گمرک و بازارچه برخوردار است اما تا کنون هیچ مسوولی برای ورزشکاران مهران دل نسوزانده است.

وی افزود: امکانات ورزشکاران مربوط به سالهای اول بازسازی است و این امکانات الان استاندارد نیستند و فرسوده شده اند.

سروندام از مربیان کاراته شهرسان مهران نیز می گوید: ورزشکاران ما در رشته های مختلف دارای مقام های استانی کشوری و حتی آسیایی هستند اما دریغ از توجه مسوولان  به امر ورزش و هیچ کسی بخصوص در سالهای اخیر به ورزشکاران توجهی نمی کنند.

وی اظهار کرد: وسایل گرمایشی و سرمایشی در ورزشگاه تختی مهران بسیار نامناسب است و ورزشکاران در گرما و سرما بدون امکانات در حال تمرین هستند.

حائری یکی دیگر از مربیان کاراته مهران نیز می گوید : روشنایی سالنهایی که ورزشکاران در آن تمرین میکنند بسیار نامناسب می باشد و ورزشکاران مجبورند در سالنهای کم نور ورزش کنند.

وی افزود: سرویس های بهداشتی نا مناسب و نبود آب سرد کن از دیگر معضلات ورزشکاران در ورزشگاه تختی مهران مهران است.

صدوقی از فوتبالیست های مهرانی نیز زمین چمن با وجود چاله های کوچک و بزرگ را از معضلات فوتبال مهران می داند.

وی اظهار کرد: زمین چمن ورزشگاه که بارها از سوی مسوولان قول تعمیر و مرمت آن داده شده بسیار نامناسب و همانند زمین خاکی محله های شهر است.

بنا بر این گزارش بیشتر ورزشکاران بر این نظر متفق القول بودند که برای رفتن به مسابقات مجبورند از هزینه های شخصی خود مصرف کنند و حامی در این خصوص ندارند این در حالی است که شرکت های نفتی ،گمرک ، بازارچه و پایانه در شهرستان مهران وجود دارد و هیچ نهادی حامی ورزشکاران نیست.

ورزشکاران مهرانی امیدوارند مسوولان گوشه چشمی به ورزش این شهرستان که دروازه عتبات عالیات نیز بشمار می رود داشته باشند چراکه از نظر امکانات در رده آخر شهرستانهی استان بوده اما از نظر مقام های آسیایی و کشوری از شهرستانهای برتر می باشد.

 

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب