کد مطلب: 24674
تاریخ انتشار : 1395-10-21 08:37
افزایش چند برابر قبوض آب در سطح شهرستان آبدانان باعث نارضایتی و گلایه مردم شهرستان شده است

به گزارش ايلام بيدار به نقل از ابدانان خبر، افزایش چند برابر قبوض آب در سطح شهرستان آبدانان باعث نارضایتی و گلایه  مردم شهرستان شده است.

یکی از مشتریان شرکت آّب و فاضلاب آبدانان در گفتگو با خبرنگار آبدانان خبر گفت:از اوایل پاییز امسال قبض های ما چند برابر شده اند نمی دانیم دلیل این افزایش قیمت چیست؟

این شهروند آبدانانی اظهار داشت:با افزایش قبض های آب ما در بسیاری از موارد مصرف خود را پایین آورده ایم ولی این دوره 140هزار تومان آمده و نسبت به ماه قبل افزایش یافته است.

یکی از مسئولین نهادهای آموزشی شهرستان آبدانان به خبرنگار ما اظهار داشت:ما در محل آموزشمان هیچگونه مصرفی نداریم ومحصلین تا ظهر در محل آموزش هستند در حال حاضر 90هزار تومان برای این محل آموزش آمده است.

این مسئول بیان داشت:دستشویی و حمام های محل آموزش خراب هستند نمیدانم معیار مسئولین اداره ای برای نوشتن این قبوض چیست؟
محمدی یکی دیگر از ساکنین روستاهای آبدانان تاکید داشت: در تابستان با اینکه مصرف آبمان همیشه نسبت به زمستان و پاییز زیادتر است و حیاط را می شستیم اما 10هزار تومان هزینه آب برایمان آمده ولی اکنون 320هزار تومان یعنی حدود 32 برابر شده است.

وی افزود:وقتی از متصدی آب می پرسم علت این افزایش 32برابری چیست می گوئید احتمالا کنتور آّبتان خراب است چرا ابتدا اخطاریه برای کنتور خراب نمی آید و درصورت درست نکردن آن ما را جریمه نمی کنند.

خانم رضایی ساکن یکی دیگر از روستاهای آبدانان گفت :من و مادر پیرم در داخل خانه ای زندگی می کنم که بیشتر وقتها در خانه هم نیستیم ولی در حال حاضر42هزارو 400 تومان قبض آب برایمان آمده است.

وی افزود: وقتی از متصدی امور آب و فاضلاب علت را می پرسم می گوئید می توانم درستش کنم اما چون دوست ندارم این کار را انجام نمی دهم.

این مشتری مشترک آّب و فاضلاب شهرستان آبدانان تاکید داشت:با این تورم و مشکلات اقتصادی چگونه ما این قبوض را پرداخت کنیم چرا مسئولین رسیدگی نمی کنند مردم در وضیعت اقتصادی خوبی نیستند که این همه جریمه می شوند.

امیدواریم مسئولین ذیربط و شهرستان برای رفع این مشکل چاره ای بیندیشند.

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب