رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت:
توقیف یک هزار و75خودرو با جرایم معوقه بیش10میلیون
کد مطلب: 24668
تاریخ انتشار : 1395-10-20 13:05
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: یک هزار و 75 دستگاه خودرو با جرایم معوق بیش 10میلیون ریال در 9 ماه گذشته سال جاری توقیف شده اند.

به گزارش ايلام بيداربه نقل از پایگاه خبری پلیس،" سرهنگ نوراله خادم"، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام اظهار کرد: در اجرای ماده هشت قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، عوامل گشت پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام هنگام کنترل ترافیک این تعداد خودرو را به علت داشتن خلافی بالای ده میلیون ریال در معابر شهری متوقف شدند.

وی با بیان اینکه بیشترین تخلف مربوط به یک دستگاه سواری پژو پارس با بیش از 60میلیون ریال جرائم معوق بوده است، یادآور شد: پس از بررسی در سیستم راهور با مالکان این خودروهای متخلف برابر مقررات برخورد شده است. 
سرهنگ خادم افزود: برابر ماده هشت قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی خودروهایی که جریمه آنان بیش از ده میلیون ریال باشد که پس از ابلاغ به مالک خودرو ظرف مدت یک ماه نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکنند برابر مقررات با آنها رفتار می شود.
سرهنگ خادم با تاکید بر قاطعیت پلیس بر اجرای قانون تاکید کرد: برای ارتقاء امنیت ترافیکی شهروندان پلیس با اجرای دقیق قوانین با رانندگان متخلف برخورد و در این راستا گشت های متعدد به صورت محسوس و نامحسوس در سطح شهر فعال و به نظم و امنیت ترافیک شهر نظارت می کنند.
 

انتهای پیام/ الف

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب